USA-Eesti-USA lennupiletid

Tere. Alati leiab igast soodsaid pakkumisi, et Eestist USA-sse lennata. Aga tundub et USA-Eesti-USA ei ole kohe midagi. Olen veidi otsinud, kuid midagi normaalse hinnaga ei leia (aprillis Eestisse, tagasi Sept) Üks portaal "cheapoair.com" pakub odavamalt, kuid lugesin nende kohta review`sid ning enam sealt piletit osta ei julge. Kas on veel mõni nn soodukate koht, mis odavam kui expedia, travelocity jne, kuid mis on ka usaldusväärne? Soovitage, kes teistpidi lennanud on või kes teab, kust võiks otsida. Ja veel, idarannikult siis oleks lend. Ette tänades, Maris

Idarannik on lai mõiste. Minu meelest oli varem AA-l kogu aeg pakkumisi justnimelt algusega Ameerikast.

Olen tihtipeale kasutanud samuti American Airlinesi kodukat - aa.com ning viimasel ajal ka orbitz.com-i

Küll läänerannikult, kuid mis seal nii suurt vahet :)

Aitäh vastuste eest. Floridast siis täpsemalt. Kuid kui väga odavad pakkumised ka mujalt oleks, näiteks NY, Boston vms siis Floridast sinna pilet osta pole väga kallis. Kuid uurin edasi, ehk leian midagi :)

Icelandairi võid ka vaadata, lendab näiteks Bostonist ja NY-st Helsingisse ja saad soovi korral Islandil stopoveri teha :)

http://www.bing.com/travel/flight/ Olen siit koguaeg vaadanud hindu ja see leht vahendab ka AA lende. Sellelt lehelt ei saa pileteid otse osta, vaid see suunab edasi lennufirma lehele mis sa välja valisid. Siin saab kiiresti uut otsingut alustada, näiteks läbi proovida erinevad alguse linnad ja äkki ka Helsinki sihtpunktiks valida, sest siis võib pilet märgatavalt odavam olla.

Tasub proovida sihtpunktina mõnda teist Euroopa linna, näiteks Amsterdamist ja Brüsselist on nüüd korralik ühendus Tallinnasse. Ja siis osta Estonian Airilt erladi pilet sellest Euroopa linnast Tallinnasse.

AA-ga (BA+AA lennud) MIA-HEL-MIA : 790.- usd (aprill Helsingisse ja tagasi sept) 23.04 MIA-HEL 23.09 HEL-MIA

Reisiekspret pakub praegu tallinn ,ny ,miami tallinn 690 euri.

Vaata Restplass.no alt.MIA-TLL-MIA aprill-sept 680 usd. AA. Helsingisse sõites alati ca 2000 eek vähem. (Sorry, ma eurodes ei orienteeru)

soovitan sky24.ee -st. Mulle osteti pilet cheapoair-ist. Kindlasti annan tagasisidet kuidas reis antud reisibüroo kaudu läks. Nii palju võin öelda, et lennufirmadelt tulid kinnitused cheapoairi poolt broneeritud piletidele. Samas lähen Estonian airiga Amsterdammi ning Estonianair kinnitas, et antud reisibüroo poolt broneeritud piletid on minu nimele kehtivad. Ainuke mure selles, et Estonianair mitte hiljaks ei jääks.