Usa immigrandi viisa

Tere,

Kas kellegil on kogemusi ameerika immigrandiviisa saamise kohta, lugu selline et kuna olen eelnevalt kriminaalkorras karistatud siis oleks soov teada saada et mis voimalused mul oleksid. Ja oleks siis soov tapsemalt teada saada immigrandiviisa kohta, ehk siis pusivisa, kuna oleks soov sinna jaadavalt jaada.

Ette Tanades.

Ja tahaks selle ka lisada et oleks kindalsti seal soov firma rajada, millesse hetkeseisuga oleksin nous investeerima kuskil 10 000 EUR kuni 50 000 EUR ja palgata orjenteeruvalt 10 inimest, hetkel oman ka eestis firmat ja jaan direktoriks kaasaarvatud juhul kui peaks viisa saama. Kas see ka maarab midagi voi ei.

See, et karistatud, ei loe. Seda viisat lihtsalt ei anta, kui alust pole. 50k € pole samuti mingi argument. Kahjuks.

Kahjuks on eelkõnelejal õigus. Copy-paste ka seadusest:

"You must invest $1,000,000, or at least $500,000 in a targeted employment area (high unemployment or rural area). In return, USCIS may grant conditional permanent residence to the individual. Up to 10,000 visas may be authorized each fiscal year for eligible entrepreneurs."

Küsin omaltpoolt,et mis viisat siis oleks kõige mõistlikum taodelda,kui on plaanis olla mitte vähem kui aasta USA-s?

Kas sa eelnevaid teemasid siin oled lugenud? Turistiviisad on 3- ja 6-kuulised, tööle ei saa (v.a. koristaja ja flaierijagaga). Ütlen otse, nagu siin ka 100000× kirjutatud – elamis- ja tööviisat sa ei saa kui ei vasta rangetele tingimustele.

Austraalia pakub avasüli 1a tööviisat...