USA ja Kariibi saarte lendude sooduspakkumised Tripis

Enamus neid sooduspakkumisi USA-sse ja Kariibi mere saartele imehindadega 280-300 eur on juba mitu päeva lõppenud,kuid ühtegi kommentaari ei näe nende kohta. Kas keegi sai reaalselt ka nende hindadega? Trip võiks kirja ka panna,et pakkumised aegunud. Inimesed seniajani sebivad raha ja puhkesepäevi ja loodavad neid pileteid saada :)

Momondo seniajani pakub veel mõningaid kuupäevi,kuid kui reaalselt ostma hakkad, viskab 300 euri asemel hinnaks juba 900 eurot.

eks sellised veahinnad ongi kiireks reageerimiseks. Ise jätsin ostmata, sest Puertoriikos käidud ja Neitsisaarte öömaja nullib selle odava lennupileti ära, st seega alati tasub enne lennu ostmist vaadata, mis hinnaga ööbida saab.

Meie saime pühapäeva õhtul ära osta 4 piletit Tallinnast Californiasse ja tagasi, hinnaga 319 €. Meilile saadeti piletid ära, nii et kõik tundub ok olevat.

Ostsin odavad piletid Neitsisaartele 18.03.17 kuni 28.03.17 Kas keegi kaasmaalastest ostis ka selleks ajaks? Võiks koopereeruda. Vaatasin, et kui võtta nelja peale villa, siis majutuse hind pole sugugi nii kallis! ;) Samuti muud rentimised saarel jne. Aga enam ei ole jah nii odavaid pileteid. Meil sõbrad tahavad ka nüüd osta, aga piletid palju kallimad :(

Kontrollisin just järgi - momondos on hetkel täiesti saadaval koolivaheajaks 21.10-31.10 Tallinnast Los Angelesse ja tagasi piletid, hinnaga 377€. Lend Tallinn-Amsterdam - Los Angeles, lennufirmaks KLM.

Oleksin peaaegu juba piletid ära võtnud aga hakkasin kahtlema tagasisõidul New Yorgis lennuvahe oli mingi 40 minutit. Oli see kõigil pakkumistel ja kuidas kavatsete jõuda?

eston, nende odavate piletitega ongi nii, et kohe samal päeval pead ära ostma! Enne jõuad veel paar telefonikõnet teha (kas nt Tööandja sulle põhimõtteliselt puhkust lubab või kui plaan alles järgmisel aastal, siis paned selle lihtsalt jaanuaris puhkusegraafikusse ja valmis. Mina teen nii), kes kaasa tahab tulla jne. Ära unusta eelnevalt tutvumast internetis põgusalt maaga, ega seal nt vihmaperioodi ole! Põhjalikku kava jne jõuad hiljem ka teha. Meil oli ka selline juhus, et õhtuks olid piletid juba kallimad, seega kiirus loeb. Kuskilt lugesin, et ega keegi ei paiskagi müüki tervet lennukitäit pileteid, ikka vaid 5-10tk (eeldades, et tegemist pole nüüd veahinnaga!), seega, kes ees, see mees. Arvesta ka, et väidetavalt saab piletimüügiportaal aru, kui ühest brauserist on mitu korda sama marsruuti uuritud ja kunstlikult kergitab hinda. Selle vastu aitab, kui kasutad erinevaid brausereid. ma ei tea, võibolla see ka kuulujutt. Piletiraha võiks ikka enne juba sebitud olla :) Seega, tahad soojale maale odavalt, loe iga päeva sooduspakkumisi ja vajadusel tegutse kiiresti

Ja ESTA võiks kohe ära teha, et hiljem kõhkluseid ja kahtluseid ei oleks. Meil oli suurem seltskond ja kuna polnud kindel, et kõik ESTA saavad, siis lasime sellel kampaanial minna.

Sai ka eelmine reede hommikul ostetud Havaile piletid 333 eur veebruariks. Kõik toimis hästi läbi tickets.ee. Õhtuks olid juba hinnad 900 eur kanti Kas keegi ostis ja sai ka piletid kätte?

Võtsin Finnairi kodukalt oktoobrisse TAY-HEL-LHR-LAX 350 Eurot, praegu maksab tonn

Võtsime ka just 4 piletit tallinnast puerto ricosse ja tagasitulles päevaks miamisse. Finnair ja british airways lehel piletid ilusti olemas:) inimene tuli 282 eur. Selliste piletitega tuleb kiiresti tegutseda ja alles siis mõtlema hakata. Eelmine kevad saime miamisse 220 eur british airwaysiga. Nägin pakkumist võtsin kaks piletit kähku ära ja pool tundi hiljem tuttavad enam ei saanud.

Ostsin ka Neitsisaartele piletid. Maksin 302 eur inimese eest. Minek samuti märstis. Majutus on kallis küll, aga aega on, et raha teenida või koguda :) Ja tihti sa sinna ikka satud, maailm on toredaid kohti täis, kus käia ;)

Ise võtsin STT - 25.02 sinna ja 7.03 tagasi. Umbes 300€ inimene. Ei võtnud kõige soodsamad pileteid, kuna sihtisin koolivaheaega ja mõistlikke ümberistumisi (minnes Helsinki 50 min, London 2h ja Miami 2h; tagasi Miami 5h sealt otse Helsingisse, kus 5h jälle enne Tallinna lendu).

Pileti sain bravoflyst, kusjuures kuna päevake kaalusin, siis momondos enam hinda ei andnud, bravoflyst otse sain. Lennud confirmed, kuigi booking reference imelik (bravofly poolt antud number checkmytripis ei valideeru, brittishi lehel aga muundub reference seal väljas millekski muuks, ja see miski muu on valiidne igal pool).

Majutus näib airbnb-s olevat 100-150€/öö, mis tundub nelja peale OK täiesti.

Muide. Antud pakkumine oli siis soodsam legendaarsest estraveli "sünnipäeva kampaanias" pea 10 aasta eest, kus lend Stockholmist maksis 3999eek, ja lend Stockholmi 1500kr lisaks :)

acks, soodsam siiski ei olnud, sest sa unustad, et selle raha eest oli 3 USA linna, ise näiteks käisin NY-Puertoriiko-Miami

Norsu, Tõsi ta on. Ma seekord ka ei tahtnud stopovereid (ilmselt ka poleks saanud, kuigi ega ei süvenenud sellesse).

US Neitsisaarele minek. Kui on lend vahepeatusega Miamis (üks päev Miamis) kas siis ESTA-st ei piisa? Peab ikkagi USA viisa taotlema, kuna Kariibi mere saar?

Piisab ikka. Ise olen käinud Aruba, nii et nädala enne olime Miamis, siis lendasime Arubale ja tagasi jälle Miamisse. Saime ilusti ESTAga hakkama.

ehk kirjutad lahti, mida sa mõtled selle all, et kas siis ESTA st ei piisa? USA jaoks piisab ja Neitsisaarte jaoks ei piisa?

http://www.ustraveldocs.com/ee_ee/ee-niv-visawaiverinfo.asp

Segadust tekitas, et kui sõit edasi Kariibi saartele, siis vaja viisat... , siis vaja viisat taodelda?

Proovin siis ESTA-ga Mis see ESTA ja USA viisa hinnavahe võiks olla?