USA reis

Tere, tere!

Võtan järgmisel nädalal ka ette reisi USAsse. Esimene reis siis väljaspoole Euroopat. Siiski, kuidagi natuke hirmutab see ja tundub, et infot on kuidagi vähe. (sõidan üksi, seega ei ole ka a la tugiisikut kellele karjuma kukkuda kui pagas on kaunud jne) Seega äkki saate Teie mulle vähe rohkem meelekindlust kaasa anda. Sõidan Helsingist San Antoniosse. Lennul on kaks vahemaandumist, üks Euroopas ja teine Denveris. (Nüüd on piinlik moment) Ma ei tea ju seal vahepeal mingeid lennukeid vahetama? Või kuidas see toimib? blush Pagasi registreerin ära Helsingis seega saan selle kätte San Antonios? Onju? Lugesin ka kusagilt foorumist, et USAs piirikontrollil paluva nad ööbimiskohta, täpset aadressi, isikut. Samuti huvitab mind kas mul on võimalus kuidagi lennufirma kaudu saada, GATE PASS või midagi sellist, et inimene saaks mulle vastu tulla sinna?

Teen teile tänutäheks juba kukerpalli. Ma usun, et peale vastuseid hingan taas normaalselt.

Nähtavasti lähed KLM-iga ja vahetad lennukit A'damis. Kui jätkad Denverist NWA-ga, vahetad ka seal lennukit.

0
0

Räägi oma reisikorraldajaga (või kesiganes sulle piletid tellis). Ja siis kellegagi, kes on ameerikas käinud. Päris inimene võtab hirmud ikka paremini maha kui neti-foorum.

Aga:

  • Vahetad muidugi lennukit. Ühelt tuled maha, siis registreerid (check-in) end järgmisele lennule. Võimalik on ka, et teed Helsingis peale minnes check-in-i kuni Denverini. Igal juhul pead vahepealses lennujaamas teada saama, mis väravast (GATE) järgmine lend läheb.

  • Pagasi võtad välja ja käid tollist läbi esimeses USA lennujaamas, st Denveris. Ameeriklased oma ei lase pagasit otse sihtkohta lennutada, nad tahavad sind ja sinu kohvereid kohe USA piiril näha - et kui sind tollist/piirilt tagasi peaks saadetama, siis oleks see kergesti võimalik.

Kui pagas on kadunud, siis karjumine enam ei aita.

  • Juba lennukis täidad mitu paberit. Ööbimiskohta küsitakse ja paljusid muid asju. Küsi lennukis julgelt abi, kas naabritelt või stjuardessilt, nad on esimest korda lendajatega harjunud ja aitavad kindlasti.
0
0

Pane oma elukohaks esimene aadress, kus ööbid. Tegelikult ei huvita see eriti kedagi, kus sa hiljem liigud. Lennukis tuleb täita paber või kaks. Ei midagi hullu, küsitakse ega sul pole üle 10 000.00 USD sula kaasa jms. Võidakse küsida, kas oled ikka ise oma kohvrid pakkinud, kas seal on elektriseadmeid... Mingid paberid tulevad täita ka riiki sisenedes ehk lennujaamas, kui läbid immigratsiooni. Lihtsalt rahu ja täida paberid korrektselt. Nägin ise San Francisco lennujaamas, kuidas üks mehike täitis mitu korda järjest sama paberit ja ikka paluti tal need uuesti täita. Vist oli ka keeleprobleem.

0
0

Pagasi võtad välja Denveris

0
0

Täna põrutan siis Soome ära. Ja homme hommikul hakkan San Antino poole lendama. Igatahes suured (ma ei oska isegi öelda kui suured- kõigesuuremad) Tänud. Nüüd olen kohe targem :D Annan siis teada hiljem kuidas läks...proovin teid asjaga kursis hoida :D

0
0

voi voi voi... kahju, et ma enne ei lugenud seda siin, sest ma olen hetkel samuti san antonios =)

0
0

Mis sa teed seal? Kaua oled?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased