usa sisesed odavlennud

teab keegi midagi sellest teemast, on neil oma ryanair/easyjet vmt? silma on jäänud siiani ainult southwest aga neil on osade lennujaamadega imelikud lood. aga noh. see on arusaadav.

JetBlue. Ei ole just oma sisult väga odavlennufirma, kuna istemavehd on suruemad kui mõne Euroopafirma äriklassis ja ka tasuta toitlustus on teataval tasemel pardal olemas, kuid hinnad jäävad odavlennu klassi.

Broneerida tuleb internetis. Toimib ilusti, probleeme pole. Lisaks veel pardal mõnikümmend live-TV programmi ja filmid.

0
0

On vee, mõningaid väiksema kohaliku tähtsusega lennuliine nagu Expressjet: http://www.expressjet.com/ Frontier Airlines: http://www.frontierairlines.com JetBlue on juba nagu "päris" lennuliin, seda nagu enam odavlennuliiniks ei peetagi, areneb kiiresti ja muudkui aga lisab sihtpunkte. Samas teenindus on korralik. Kui on teada kust lendu alustad ja kuhu tahad lennata, siis on mõttekas otsida veebilehtedelt nagu: www.flights.com või www.cheapoair.com jne...

0
0

www.orbitz.com ja www.travelocity.com ka mugavad kohad piletite ostuks

0
0

suured tänud :)

0
0

http://airfare.ultimatefares.com Unustasin lisada - mõnikord annab rohkem variante kui teised veeilehed. Tavaline on aga siiski nendelt Orbitz ja muudelt "turistilehtedelt" välja uurida mis lennuliin kõige sobivam on ja siis suunduda selle lennuliini kodukale. Eriti neil lehtedel, kus pakutakse ainult mingit ühte konkreetset lendu tagasilennuks, sulle aga sobiks sama lennuliini mingi muu lend.

0
0

Orbitzist tahtsin eile pileteid osta, aga ei lasnud. Jetblue'st ja Travelocity'ga sai asi ära aetud

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased