trip-krainetrip-ukraine-dark
Uuenenud Trip.ee

Nagu eelmisel nädalal juba lubatud sai, on tripil uus versioon küps ja valmis näitamiseks. Palju uut esialgu ei ole, kuid otsida aitab nüüd Google ja foorumipostituste vaatamine on veidi mugavam. Ajutiselt on peidus "kus ma käinud olen" funktsionaalsus, aga selle toome tagasi.

Vead ja veidrused kommentaaridesse, nagu ikka. Kas mingit kiirusevahet on? Aitäh!

Kiirus (vähemalt minule) tundub sama mis eelmisel versioonil.

Fonti peaks vähendama. Hiire rullik kuumeneb üle. Aga kiirem tundub olema. Oluliselt kiirem.

Avastasin enda jaoks ebamugava bugi - kui siseneda teemasse, kus osad postitused on loetud ja osa mitte, siis viiakse sind kõige esimese postituse juurde, mitte sinna, mis veel lugemata on.

Olles uued postitused läbivaadanud ehk teema avanud, siis väljudes ei märgi ta seda ära, pead ka lehelt väljaminema, et ta seda teeks. Saaks selle ka tagasi?

Endiselt on võimalik võõraid postitusi muuta:

http://www.trip.ee/node/46512

Tehke palun värvipimedatele ka mööndusi :D. Uus teema/postitus sarnanevad värvipoolest liiast vanale postitusele.

Menüüs lehe ülal, kus kirjas "Trip.ee", "Uudised", "Foorum" jne, kiri "Trip.ee" kattub osaliselt pealkirjaga "Uudised". Samas kohas pealkiri "Minu konto" jookseb kahele reale.

Oled sa kindel, et sinu enda arvutiekraani settingud on korras? Või millist veebilehitsejat sa kasutad? Ma vaatan et nii Mozilla kui IE-ga on asi korras...

Minul igatahes tunduvalt kiirem.

Esilehe laadimine on endiselt väga väga aeglane :(

kahjuks pole kiiremaks muutunud

tundub uimasem. Loetud ja lugematta on nagu puder ja kapsad. Mõnel teemal viskab algusse mõnel õige koha peale.

Aga siis see on ka naljakas, et Tripis on aastaid 5 sama populaarset teemat:) kuigi tööst pole nagu palju juttu olnud viimasel ajal. Reisifirmad on vast kuumem momendil

Ei tule välja, millal teema postitatud. Kas on ikka kõige värskemad eespool?

Kiiruse kohta probleeme pole, see vast söltub rohkem igaühe arvutist. Parem oli vanas tripis see, et loetud teema läks halliks ning kui läksid mingi teema peale, viis kohe löppu, lugemata kommentaaride peale.

See on tõesti nüri, et ennem mõne postituse lugemist pead meelde jätma, et mitu kommentaari on lugemata. Siis klõpsad postitusele, lähed kommentaaride lõppu ja loed tagasi meelde jäetud arvu kommentaare ja hakkad lõpuks lugema. Teine asi, mis silma jääb on see esilehe menüüriba, mis jookseb "Trip.ee-st" Google searchini. Minul näitab ühes masinas Google searchi otsingukohta järgmisel real. Lehitsejaks IExplorer 6, teises masinas on IExplorer 7.0 ning seal näitab korralikult ühel real. Kodus on Firefox, sellega pole veel proovinud. Põnev on ka muidugi võõraste postituste muutmise võimalus. Mõni kurjem inimene võib seda väga õelalt ära kasutada :P Kiiruses vahet ei märka.

See on tõesti suur probleem et lehte ei kerita enam esimese lugemata kommentaarini. Paljud teemad jäävad nüüd lugemata, sest mul ei ole aega 21 posti üles lugeda et lugemist alustada. Kusjuures mingitel hetkedel on mind siiski õigesse kohta keritud, aga harva.

Asi selles, et nüüd ei piisa teema klikkamisest (mis viib tõesti esimese postituse juurde), vaid tuleb klikata seda halli kastikest mis näitab mitu lugemata postitust antud teemast sul on. See viib automaatselt esimese lugemata postituse juurde. IMO natuke halvem variant kui eelmise trip.ee versiooni puhul oli.

parandan täna ära, senikaua proovige seda halli uute kommentaaride kasti klikkimist.

Minu meelest on värvilahendus kuidagi liiga pastelne, vahepeal nagu valus vaadata. Just teemade nimekirjas võiksid taustaks olevad värvid olla kontrastsemad. Samuti lehekülgede loend (mustad numbrid lehekülje all) võiks näidata, mis leheküljel oled parasjagu.