Uus-Meremaa viisa

Tere, kas keegi on läinud Uus-Meremaale eelnevalt ilma viisat taotlemata (working holiday) ja alles kohapeal asju ajama hakanud. Tuli selline välkmõte minna aga kahjuks on need 100 working holiday viisat juba otsas. Kas need 100 kohta mis 1x aasta jooksul pakutakse on ainuke võimalus seda working holiday viisat saada või on lisaks veel kohti, mida antakse nendele, kes on tulnud nt algselt 90p viisavaba ajaga ja kohapeal olles otsustanud taotleda pikemat viisat?

Ma ei saagi aru, mis värk selle aasta Uus-Meremaa viisaga on. 8 Aprill oli võimalik hakata taotlema. Kell kaks öösel. Uus-Meremaa aja järgi kell 10 hommikul ja ma alustasin taotlemist 2:45 ja vastus oli et kõik kohad on täis. Kas tõesti selline tunglemine on Uus-Meremaale, et 45 minutiga on kõik viisakohad täis, või neid ei ole üldse jagama hakatud? Mina arvasin, et ma olen veel kaval, aga see on absurd.. Valin Läti riigi või Soome riigi ja neil riikidel on 100 koha puhul veel ruumi, kuigi Läti kodanikele hakati viisat jagama 8 märts. Soomet ei uurinud.

0
0

Sinu küsimusele vastaks, mina arvan, et ei saa. Ära raha küll niisama raiska ja sinna torma. Pärast tagasisõit on kallim.

0
0

Viisasid sai tegema hakata Eesti aja järgi kell 01:00 ja 30 minutiga olid kõik 100 viisat läinud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased