Väike Eurotrip (Viimase hetke hind 350 eurot/algväärtus 490 :) 1-17 august

Tervist

Reis toimub Renault Trafficuga, sihtkohtadeks on Praha, Garda järv(Põhja Itaalias), Veneetsia, Horvaatia(Ciovo saar, Okrug Gornji rand), Budapest. Need on kohad kuhu on juba broneeritud majutus, kämpingud/rendikaravanid Itaalias, korterid mujal. Kilometraaž umbes 6000km.

Reisi hind on 350 eurot(tegelik maksumus 490 eurot), hinnas majutus, transport ja Garda järve ääres asuva Gardalandi külastus(kui ei ole soovi saab tõenäoliselt kohapeal ka pileti maha müüa 30 euri) http://www.gardaland.it/resort/. Seltskond on 6 liikmeline vanuses 22-28, 5 noormeest ja 1 neiu.

Otsime ühte lisa liiget, kuna seitsmes kaaslane vajus viimasel hetkel ära. Autosse mahuks ka kaheksas liige, kuid sellisel juhul ei saa hinda karanteerida kuna peab lisa majutuse broneerima(kuid see ei tohiks keeruline olla).

Lisainfot majutuste marsuudi ja plaanide kohta palun küsida kommentaarides või jätta sõnum.

kas on veel vaba? olen 30 aastane, kas sobin? mis hotellid on, oleks hea teada.

Majutuse kohta: Ööbimised õn kõik kas apartmentides või kämpingutes/karavanides. Rõhku panime asukohale ja hinnale, kuid igal pool olemas pesemisvõimalused ja peaks olema ka köök.

Praha(3ööd): http://praguecentreapartments.com/, väike apartment, vannitoaga

Garda järv(2ööd): http://www.campinglemaior.it/EN/1/1267/caravan.htm, 2 karavani, kahe ja viie kohaline

Veneetsia(1öö): http://www.campingrialto.com/pag.php?pagina=4&lang=e, üks 3ne kämping ja 2 kahest 2 voodiga telki

Horvaatia(Okrug Gornji)(5ööd): http://www.adriatic.hr/en/croatia-dalmatia-ciovo-okrug-gornji/accommodation/1069 apartment

Budapest(2ööd): http://garibaldiguesthouse.hu/ väike apartment, vannitoaga