Väikse eelarvega reisile

Tere, selline plaan, et minna nelja päevasele tripile, puhkusele autoga ja koos perega elukaaslane ja 2a laps, eelarveks sean 500 eur+ küte. Sinna sisse arvestan nii elamispinna, kui ka muud kulud;). Jagage soovitusi, kas on üldse võimalik ja kuhu minna eestist välja, mida kaugemale, seda parem. Huvitavaid kohti, kuhu minna 2a lapsega..

Äkki kirjutate, kus olete käinud juba ? Muidu soovitame juba käidud/nähtuid kohti. Kas sõit kuulub sinna 4 päeva sisse ? Kui jah, siis eriti kaugele te ei jõua. 500€ neljaks päevaks teie seltskonnale on maa ja ilm, üks kõik kui kaugele te selle nelja päevaga jõuate.Lisan ka ühe soovituse. Eeldades et sõit kuulub sinna 4 päeva sisse. Päev sinna, päev tagasi 2 päeva kohapeal. Malbork-Gdansk. Täitsa tehtav. Malborkist on siin kirjutatud küllalt. Elamus missugune. Seal veel Dinopark olemas lapsele. Gdansk on väga ilus linn, aga üle ühe päeva seal pole kah mõttet raisata. Äkki jõuate ka Sopotis käia ja rannas lesida. 500€-st jääb raha alles kah. Kuigi kahtlustan, et teie elukaaslane ei lase sellel juhtuda ;)

1
0

Geograafia seab piiranguid. Laevapiletid ja viisad ajavad eelarve kiirelt lõhki. Seega, Läti-Leedu-Poola... Sõltub, kui pikki sõidupäevi teha ja kas pigem kulgeda seiklusrikkalt edasi -tagasi või põrutada sihtpunkti, olla seal ja tagasi tulla. 4 päevaga on kaugeimad kohad vast Tatrad, aga ka Gdansk ja selle ümbrus või siis Krakow. Kui nii palju mitte sõita tahta, siis jääb klassikaline Palanga või ka pikem ja põhjalikum Leedu ringreis: Nidast-Ignalinani.Mis puutub eelarvesse, siis see sõltub teie valikutest. Siin kirjeldatakse, kuidas edukalt terve perega autos magatakse, aga võimalus on ka hotellis ööbida. Kui just turismipiirkonnas mitte olla, siis on öö perele vast alates 30 €. Süüa saab ise teha aga ka väljas söömas käia. Hinnatase on Poolas-Leedus üsna sarnane, tõustes kuurortide läheduses (Gdansk, Sopot, Jurmala, Palanga), nagu ka meil Pärnus või Haapsalus.

0
0

Autoga Berliini ja tagasi: hotell Berliinis kolm ööd  (kesklinna hotell ehk tegelikult pigem kallis kui odav) + edasi-tagasi sõit  + teepealne ööbimine läkski umbes-täpselt 500. 

0
0

Lisaksin ka veel ühe soovituse. Kui te just lapse pärast seda reisi ei tee, siis jätke ta 4-ks päevaks vanavanemate hoole alla. Saate neid päevi täiega nautida. 

2
0

Poola on väga huvitav ja tunduvalt odavam. Warmia-Mazury regioon on hästi põnev ja vaatamisväärsuste rikkas - lossid, linnakesed, järvekuurordid.... Külastage nt. Reszel'i vanalinna ja lossi, seal lähedal asub imeilus basiilika  Swieta Lipka külas. Lidzbark Warmiński linn ja loss, Suurem linn Olsztyn..... kuurordid Mikolajki, Gizycko... Tee peale jääb palju kohti kus saab peatuda ja ringi vaadata. Väga soovitan. Ei tasu teha peatusi Lätis-Leedus kuna eelarve väga piiratud.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased