väliseestlane unistab armastusest

tere, vôtsin julguse pihku, et avada alljärgnev teema. Aeg oli kûps. Olles eesti mitteametlik ambassadöör pôhjalas, siis aegajalt kûsivad pärismaalased nôu ja môned taibukamad isegi arvamust. Rootsieestlased on tähele pannud ka, et viimasel ajal randub natuke väsinud ja näljaseid eesti mehi sellel kaljusel maapinnal. Jutud käivad, et peale kûlma sôda läksid paljud baltlannad soojale maale ja sooja sûdant otsima. Ûhesônaga, et mitte pikaks minna, siis paluks siit laiasilmaringiga rahwa seast abi. Nimelt on ka kriisiolukord idas pannud paljude sûdamed heldima. Heameelega otsivad môned mehepojad ôrnemasoo esindajaid idapoolt. Noh, selliseid naiselikke, keda saaks kultuurses ja inimlikus Rootsis kaitsta ja jne. . . Et mitte saada "puusse" vastuseid on 2 konkreetsemat kûsimust: 1: Oskab keegi soovitada singlite kohtingu saite?(mitte sex!) Kus idalannad otsivad kontakte lääne meestega. Ärge palun saage valesti aru, ma ei räägi vaid sex vôi mône muu veidruse soove. Ikka tervik on oluline, romantika, reisihuvi, suhtlus ja sex. Paluks siis feministidel teemat mitte kommida. 2: Kas on Tallinnas mônda teenuse pakkujat, kes otsiks ja viiks kokku ûksikud hinged? Tänud tähelepanu eest ja paluks hinnata teiste aega ja ebaolulisust mitte kribada. Tänbud ette! Ikka veel wabamees.

1
2

Hei!

Tutvusi Eestis?

Tean portaali: www.suhted24.ee

Ehk sellest abi...

tervitades,

V.

0
0

Palun kas Te võiksite lahti selgitada ameti "eesti mitteametlik ambassadöör"?

5
0

Kontaktid idast ja mitte ainult www.mamba.ru . Nii mõnigi leidnud sealt keda otsinud. Boonuseks ka see, et keskond on tasuta. Gloobus, igal inimesel vabadus nimetada end selleks kelleks soovib.. On seal vahet ?

0
1

Võib ju nimetada end kelleks tahes, aga kui valetamine otse silma paistab, siis..............on ikka vahe küll. See on minu isiklik arvamus.

2
2

Mõni inimene kohe ei saa huumorist aru ;)

0
0

Mõnel maakeral on pidevalt justkui häda peal. Ma sain just LOLL tiitli, kuna inimene ei uskunud mu lugu NIE saamisest Hispaanias, aga sellest juba teises postituses.)))

0
0

teemaalgatajana tänan nôuannete eest. Kohe ûllaltavalt palju on ûles neid poppind. Kahjuks annan Teile tähelepanu natuke hiljem. Vene agressioon paneb mind lisatööle. Teate kûll valmistumine halvimaks, kriisihaldamine, ettevalmistus eesti pôgenike vastuvôtmiseks jne. Keegi veel kûsis kes on eesti ambassadöör?! Sellise ideelise töö eest peaks pôhjamaade rahumedali saama. Uh- Uh Varsti näeme!

1
2

Wabamees, ei taha kull kollitada (ja teemast ka mooda), aga kui nn vene agressioon peaks teostuma, siis tuleb ka rootslastel valgele laevale kolida.

3
0

to:gloobus Tänan tähelepanu eest. Proovin siis pikemalt sulle vastata. Yldiselt meie pôhjalas ei teieta. Väikerahva haritud esindajana puutun kokku pidevalt inimestega, kellele jääb ehk kohtumine eestlasega viimaseks. Seetôttu on môtleva isendi vôib öelda lausa kohustuseks hôimlastest positiivne mulje jätta. Kahjuks suudavad paljud rahvuskaaslased ka maailmas nn. bad willy toota. . . Ah, tegelikult teatsid ise ka vastust oma kûsimusele. .

to: marks66 Teemast mööda tôesti. Juhendan sind sôbralikult teemaga seotud keskkonda, vaata: militaar.net

PS.Varsti suvi ja slaavlannad hakkavad siis eriti silma Stockholmi linnapildis oma eriskummalise väljanägemise- ja käitumise poolest. Palun jätkuvalt lisavihjeid teemast. . .

0
1

panen igaks juhuks 10 suurimat deitninglehte rootsi perspektiivist siia:

-badoo -be2 -eDarling -happypancake -Match -Mötesplatsen -Parship -Solidlove -Victoriamilan -Zoosk

2
0

jagaks heameelega sinuga Eesti pärleid:

https://www.youtube.com/watch?v=F3FJvvrDqOA#t=94

Ei tea kuidas saab selliseid kaunitare Stockholmi meelitada? Vôi korraldaks jälle Välis Eesti missivôistluse? Edu!

1
0

Ahoi, Raplas kõik naised kaunid.

0
0

Need on lapsed veel.

0
0

Eesti naistega tutvumiseks: flirtic.ee

Vene emakeelega naised: mheart.ru

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased