Vahemere äärsete toredate reisi sihtpunktide ideed!?

Tervitus kõigile reisihuvilistele,

aasta tagasi sai käidud väga odavalt Maltal (Tln-Oslo(Rygge)-Malta; lennupiletitele 100€). Paluksin võimalikult tudengisõbraliku hinnaga reisi sihtpunkti ideid vahemere ümbrusesse, ajavahemik augusti(lõpp)-september! Hea oleks kui oleks välja tuua ka konkreetne hea lennupiletite pakkumine vastavasse sihtpunkti!

Nautige suve! Timo

Miks mitte Portugal? Korralikult lennufirmalt üsna soodsad piletid otse Tallinnast. http://trip.ee/node/86110

Variant ka selline, kus alustad Lissabonist ning tagasi lendad Malagast. Lennupiletite hinnad on umbes 250-300€.

26.08 - 09.09 leiab budgetairist Tallinn-Lissabon//Malaga - Tallinn 255€

Mina soovitaks Sitsiiliat, Ryan Airiga peaks hea hinnaga piletid ka saama.

Vahemere ääres on tegelikult keeruline mingit soovitust välja käia - igal pool on midagi. Sellele vaatamata soovitaks samuti Portugali - odav, hea toit ja vinho verde. Ryanairiga saate tipphooajaväliselt (aga mitte augustis) suht odavalt lennatud, aga ilmselt peate ühe öö kuskil vahepeal veetma. Lufthansaga natuke kallim, aga mugavam. Võite easyJeti üle Londoni ka vaadata.

Pakuks Kreekat, aga mitte maismaad vaid väikesaari. Neid on Kreekas palju, minu lemmikuteks on Küklaatide saared. Enamikele nendest saab nii lennates nt Ateenast kui ka praamiga Piraeusest. Kreeka võitleb praegu küll majanduslanguse tagajärgedega, aga turismil hoitakse endiselt hinge sees. Eriti just väikesaartel. Sügisepoole võib saada kena mereäärse apartmendi nädalaks päris mõistliku hinnaga.

Hispaanias soovitan teha sellise tripi: Lennukiga Madridi(linnas endas pole suurt midagi vaadata),sealt edasi Segovia linna(kiirrong viib poole tunniga kohale). Segovias on roomlaste aegne veejuhe, kena vanalinn ja uhke kuningaloss. Edasi Avila linna, kus on täelikult säilinud linnamüür ümber vanalinna ja ka vanalinn on huvitav. Siis edasi otse löunasse. Teele jääb Toledo linn, kus on suur ja vägev vanalinn. Edasi Cordoba linn. Seal on suur keskaegne moshee,kena vanalinn, huvitav sild üle jõe, kenad sisehoovid aedadega. Edasi Sevilla. Väga huvitav vanalinn, sisehoovid aedadega, huvitavad pargid. Edasi lennukiga Barcelonasse. Kena Vahemere rand, kenad pargid, muusikaga purskkaev, Güelli park