Vaktsineeritud - kas PCR test positiivne või negatiivne?

On keegi PCR testi tegemas käinud, kui olete vaktsineeritud , samas covidit põdenud ei ole. Loogiliselt võttes ei tohiks ninaneelust võetav proov kuidagi vaktaineerimisega tekkinud antikehadega seotud olla, aga tahaks kinnitust saada. Reisile minek ja segadus praegu.

Vaktsineerimine ei muuda PCR testi positiivseks.

Kusjuures ka 2 nädalat peale läbi põdemist ei õnnestunud positiivset testi anda. Vaktsiiniga sama lugu.

Sai tehtud 3ndl peale vaktsineerimist, ei olnud positiivne, antikehade test peale esimest vaktsineermist näitas veidi alla 400.

Vaktsineerimisega ei ole "sama lugu". Põhimõtteliselt erinev lugu, sest vaktsineerimine ei vii organismi seda viirust, ning seega ei saa test seda näidata. 

Nakatumine tähendab viirust organismis, olgu siis tulemuseks kergem või raskem põdemine, ning seda testid näitavad, kui viirust on piisavalt. 

Nakatumine on võimalik ka pärast vaktsineerimist, hiljem väga väikese tõenäosusega, ent esimestel päevadel ja nädalatel, enne piisava immuunsuse saavutamist, muidugi lihtsalt.

  Varasemalt sai näiteks Lätti antikehade testiga kui antikehad olid olemas.Huvitav kuidas praegusel ajal on? Kuigi see on individuaalne , siis millise vaktsiiniga oli tulemus 400?

Isaac, AstraZeneca aga päris 400ni ei jõudnud välja, veidi jäi puudu.

Mul tuli AZ-ga peale esimest korda 930

Läti on muutnud oma reegleid, antikehade test enam ei loe, Tänud vastajatele.