trip-krainetrip-ukraine-dark
varahommikul lennujaama

Plaan kevadel Londonisse minna. Hetkel lennupileteid vaadates saaks EasyJet'iga 1000 kr odavamalt. Minek klapib hästi aga tagasi tuleb lennuk varahommikul. Seega küsimus teadjatele, kas varaseks hommikuks Londonis lennujaama saamine on probleem? (Märkuseks niipalju et elamine on plaanis otsida pigem ksklinna lähedusse)

Saab küll, ise sõitsin, www.nationalexpress.com . Siin oli mu mäletamist mööda sellest ka juba kuskil kirjutet- otsing.

Probleem see küll ei ole, võimalusi on isegi mitmeid. Võib minna ka eelmine õhtu lennujaama ja seal campida öösel kuni lennu väljumiseni. Ise olen teinud nii, et olen ööseks läinud lennujaama ja siis seal aega veetnud, maganud :P. Kõige odavam buss stanstedi on terravisioni oma. Lisaks on ka easyjetil veel oma marsa laadne teenus, see kah suht odav. Kuigi on imelik öelda Uk ja eriti Londoni kohta.

http://www.terravision.eu/london.html http://www.easybus.co.uk/booking/EBUSBook.asp

tänud vastuste eest aga hakkab siiski tunduma et targem on sellest variandist loobuda. Seesama Easybus'i lk on iseenesest väga hea ja tõepoolest üllatavalt soodne, aga samas sain sealt teada et kohal tuleb olla min 2h varem, kui sinna lisada veel sõiduaeg siis tähendab see siiski tõelist öist seiklemist mööda Londonit - äkki siiski ei tasu ära.

elukoht otsigi siis Victoria või Liverpool Street lähedale, kust enamus busse lennujaama lähevad. Soovitan piletid ette ära osta nt.Terravisionile, sest hommikul on bussid päris täis ja bussist piletit osta soovijad peavad ootama kuni kõik piletiomanikud on istutatud :))

teema läheb nüüd juba teiseks aga ega keegi ei oskaks soovitada Victoria jaama lähedal soodsat ööbimiskohta. Miskit luksust taga ei aja aga puhas/korralik võiks siiski olla. Keegi siin soovitas Holly House'i mis asub küll väga hea koha peal ja ka hind on soodne, aga kui kommentaare lugeda siis tuleb küll hirm peale. Või on need ärahellitatud lääne turistid?

2h varem peab hakkama lennule registreerima ja 1,5h arvestama soiduaega st.Londonist lahkumist hiljemalt 2-3 ajal öösel. Ja lennujaamast Londonisse pileti votmisel arvestada 40 min. peale maandumist-nii sain mina aru Easybus kodulehelt.

Ise eelistan minekut EasyJetiga ja tulekut Estonian Airiga. Ei pea öösel kuskil bussides ja lennujaamas vedelema ja võidab päeva Londonis. Aga eks palju sõltub ikka hindadest ka ja iga päev see EA õhtune lennuk ei lenda.

Kui vähegi trippida viitsid võid tagsi tulla Riiga nt Ryanairiga :)

Victoria ümbruses on hästi-hästi palju B&B-sid, nende kvaliteet on seinast-seina, olen mitmeski viibinud, kuid nimed ei meenu. Hotelliotsingus annab sisse panna ka linnaosa, proovi sealt kaudu. Aga ausalt öeldes, kui pildil näib kahtlane, siis tegelikkuses on veel jubedam. Mulle London väga meeldib, aga normaalse ja mitte liiga kalli ööbimise leidmisega olen ise ka alati palju vaeva näinud.

ma võtsin Victoriast bussi hommikul 4.30 ja jõudsin ka kenasti lennule, oli vaid käsipagas.