Vares reisid

Teab keegi midagi, millal Tai reiside piletid müüki tulevad. Helistades muudkui lubatakse, et varsti, varsti....

Varsti

0
0

Mulle tundub, et nad on lennupiletite hinna siis välja käinud kui nafta hind oli madalam ja oodatakse, mis nafta hind edasi teeb. Muidugi peab arvestama, et nad lendavad Turkmenistan Airiga ja Ashabadist lennates neil kütus poolmuidu käes.

0
0

Me ka mitu korda helistanud, ootame 4kesi hetkel pileteid. Hetkel kõige soodsamad piletid leidnud Booking Housist, meil plaanis minna detsembri algusest kuni dets lõpuni Taisse. Bookingust saaks 4 nädalat 12 700, aga Vares Reisidest öeldi et tuleb ca 9000.00 EEK jälle. Käisime Vares reisidega see veebraur Tais, jäime väga rahule, samas sel hetkel oli 2 vahe maandumist, 6h Valgevenes, see polnud eriti mõnus. Nüüd pidi tulema vaid üks vahemaandumine. Nii et ma mõtlesin et ootame maks sept alguseni ja kui SIIS ka ei tule pileteid, siis ostame mujalt.

0
0

mina sain eelmine nädal Vares reisidelt meili, et sügis-talvised piletid tulevad müüki alates 23.september

0
0

ehh...ma saatsin ka meili, et palun teavitage mind kui piletid tulevad. TORE TORE!!! Mulle pole keegi miskit öelnud! Aga loodame et tulevad ka siis 23 sept. Kas nad ütlesi dligikaudse summa ka mis hinna eest müüki tulevad piletid?

0
0

summa osas nad vaikisid, ei mingeid vihjeid.

0
0

ei tea jah mida nad niiii õudsalt salatsevad!!!!! Närvi ajab!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased