Vene viisa uude passi ülekandmine, vajalik?

Tere! Tegin uue passi ja Vene viisa kehtib vanas passis. Pean Venemaale minema ja küsimus selline, et kas see viisa ülekandmine uude passi on ikka vajalik. Üks kord, aga ikka mitu aastat tagasi, sain nii üle piiri küll, et näitasin viisat vanas passis. Samas ei tea, oli see õnn või mis, sest ametlikult peaks nagu üle kandma ja maksab see ifs viisakeskuses 30 eurot. Ega ei tahaks küll niisama kulutada, kui ilma saab ka hakkama. Kes oskab omast kogemusest öelda, ms oleks parem teha?

Tänud!

Kui on uus pass, siis pead viisa kindlasti üle kandma uude passi

venemaa kohta ei tea rääkida, aga kui Ameerikasse veel viisat vaja oli siis sain küll kahe passiga hakkama. Pass lõppes otsa, aga kuna selles oli 10-aasta Ameerika viisa,mis veel õige mitu aastat kehtis,löödi sinna tempel, et kehtiv ainult reisidokumendina. Ja Ameerika pool aktsepteeris küll.

Selge. Kuulsin ka teistest allikatest, et Venemaale ei lasta. Nyyd aga häda!

Kaisin Vene viisa keskuses viisat uude passi ymber panema, kuid saatkond saatis passi tagasi, keeldusid tegema. Pohjus - kahekordne eraviisa ja isegi kui mul on see veel yks kord kasutamata, viisat nad ymber ei pane! Hullumaja! Nii et ei saagi Venemaale, pean uue viisa tegema... Kui ma seda varem oleksin teadnud, oleksin passi vahetamisega oodanud ja teist korda veel ära käia. Kuid seda infot isegi ametlik saatkonna esindaja ei teadnud. Venemaaga on alati mingi jama....

Minul oli Hiinas sama teema ja ei pidanud üle kandma