trip-krainetrip-ukraine-dark
Venetsueela

Kas keegi võttis kohapeal tripi Los Llanosesse Tony Martinilt? Kuidas rahule jäite?

Mul kolleeg võttis ning jäi väga rahule. Kogu grupp viidi jalgupidi vette anakondat püüdma.

Ise võtsin Guamanchi ning jäin ka väga rahule ning julgen soovitada. Juan on mõnus giid ja Albaro veel eriti.

Tere.

Olime perega seal 3 nädalat 23 okt-14 nov. Ja Los Llanoses käisime just nimelt Tonyga. Super vana on ta :) Kui lähed siis tervita teda Tarmo,Andre poolt ja küsi kas põlv on paranenud krokodilli hammustusest.

Seda meest võib usaldada.

Nii asi on nüüd nii, et ma käisin seal ka ise juba ära, 2.nov oli minek ja 17.nov tulin tagasi. Tahtsin lihtsalt teada, mis mulje ta teistele on jätnud. Seda krokodilli teemat räägib ta vist kõigile :), huvitav oleks teada, mida ta veel siis teistele kokku on jutustanud. Ja kusjuures tervitused annan kindlasti edasi, kuid järgmise aasta sees kunagi, kuna plaan on sinna tagasi minna :)

Tere jälle.

Krokodill kargas talle säärde siis kui me seal olime. Seda nägime ise,kui käisime temaga krokodille öösel püüdmas. Mul sellest pildid ka olemas.

                          Tervitades.

Vast ikka kaiman, mitte krokodill ?

Võinii, igatahes seda krokodilli/kaimani juttu rääkis ta igale uuele grupile, kes sinna saabusid. Hmm meie küll öösiti neid püüdmas ei käinud, pidime ka nn öösafaril käima a see öö lõppes nii, et ühe krokodilli ta püüdis ning ülejäänud aja üritas "kedagi teist" püüda :D Aga kas pilte poleks võimalik näha ? Ma võin ka enda fotosid näidata, kuigi need ei kukkunud just kõige paremad välja. Kusjuures kõige meeldejäävam oli muidugi hobustega ratsutamine, nojah, kes sai hobuse selga, kes muula :D Kes kukkus, kellel jooksis hobune minema ja muidugi mina suutsin nii võssa minna, et püksid ribadeks ja kuldkõrvarõngas kadunud:D

Tere.

Püüan pildid lähimal ajal Trip-i panna.