Vietnam

Tere

Meil veebruari alguses Vietnamisse minek. Lendmae Ho Chi Min ja plaan Hoi An-i minna ja siis tagasi lõunasse. Kes on veebruaris käinud, kuidas sellel ajal ilm on?

Ma arvan, et keskmise eestlase jaoks üsna palav (minu jaoks lausa põrgupalav), aga siiski kõige "külmem" aeg aastas. Ainuke jahedam popp koht Hoi Ani ja HCMC vahel on Da Lat.

Vihm puudub.

0
0

Minu lemmiktemperatuur on +30, aga veebruaris oli päeval +35 ja öösel +28, nii et liig isegi minusuguse jaoks. Ookeanivesi oli samuti soe nagu kokkuhoidliku Mustamäe pensionäri vann. Kui hotelli valikus on konditsioneeri või laes keerleva ventilaatoriga tuba, võtaks ma konditsioneeri.

1
0

Endil ka plaan Hoi Ani lennata veebruari algul. Lend siis Ho Chi Minh, Da Nang. Ainuke mure on ,et praegu piletid kallid ( 175 eur ). Phu Quoc piletid olemas, saime ( 65 eur ). Kui Da Nangi lennupiletid soodsamaks ei lähe, sõidame rongiga Mui Ne suunas. Hotellid kõik bookitud ( 6 in.). H otellid basseini ja konditsioneeriga. Ennemgi Aasias veebr-märts oldud ,pole midagi hullu, samas päikese käes lebotaja ka pole.

0
0

Veebruar.-mai. on parim aeg külastada Hoi An, sest selle ilmaga muutub väga kerge ja ilus mõõduka temperatuuri, madal õhuniiskus, vähem vihma ja sooja päikest. :)

Kui teil on vaja Vietnam viisa, soovitan https://www.vietnam-visa.com/ :)

Head reisi olemas.

0
0

Me peaks 16.02.2017 Hoi An- i jõudma. Lennud olemas, ööbimisega tegeleme.

0
0

Jaska.Mis hinnaga ja kustkohast lennud ostsite?

0
0

Meil piletid ostetud edreams.com kaudu. Seal pakub kõike Vietnam Airline, Jetstar. Vietjet. Hinnad 110-147€, need hinnad kahele. Kuna ma ise ei ostnud siis täpselt ei tea, mis suunal mis firma on, aga on nii Vietnam Airline kui Vietjet. Kokku 4 lendu.

0
0

Kas keegi oskab lahti seletada info, et Hoi Anis võetakse mingit turismimaksu 10dollarit. Kui see on nii, siis kus- kas hotellis või linna piiril?

0
0

Turismimaks on osades riikides üsna levinud. Võetakse seda ikka majutusasutuses. Olenevalt majutusest, mõnel sisaldub see juba hinnas, mõned küsivad lisaks.

0
0

Konkreetset Hoi Anni vanalinna sisenemise maksu korjatakse piirkonda sisenemisel, tänavalt. Piletiga saad külastada ajalooliseid hooneid kus piletit ka kindlasti ettenäitamiseks küsitakse. Ei mäleta täpselt vist mingi viis erinevat atraktsiooni oli. Ise piletit ei ostnud kuna sõitsin linna võrriga. Pärast kõndisin vendadest lihtsalt mööda kui vanalinna sisse välja käisin. Tegelikult mulle jäigi arusaamatuks kas pilet on piirkonda või ainult atraktsioonidele sisenemiseks. Tripadvisoris väidetakse, et vanalinna sisenemiseks. https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g298082-i9204-k7384314-The_answer_of_6_Ticket_from_Hoi_An_Authorities-Hoi_An_Quang_Nam_Province.html

0
0

Uurisin väheke- lapsed alla vanuse 16 dokumendi alusel tasuta, turistidest täiskasvanud 120000 VND (kohalikud ise peavd maksma 80000 VND). Maksu kogutakse vanalinna sisenevatel tänavatel ja kui piletit kaasas kanda siis saab siseneda vanalinna mitmeid kordi ja mitmeid päevi. Seega kui hotell on vanalinnas, siis iga päev randa minnes tuleb pilet kaasa võtta. Ja ostetud pileti eest saab siseneda ka kuni viide muuseumi.

0
0

Meie lendame 27.01 õhtul Da Nangi, ööbime seal ja edasi vaatame kohapeal, ilmselt rendime rolleri. Küllap vaatame ka Hoi An'i üle, aga pigem plaanis põhja poole liikuda. Phong Nha koobasteni võibolla. Tagasi 06.03. Igasugu vihjed on oodatud :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased