Vietnami e-viisa 2018/2019/2020

Tere!Sõidan detsembris Vietnami. Kas viisa peaks olema eelnevalt tehtud? või teha seda piiril? Milline variant on parim? 

Seda teemat on juba pikalt käsitletud.Vaata eelnevaid foorumi postitusi.Kiri taotleda internetist ja viisa kohapealt.Ilma kirjatalennukisse ei lubata.Viisa hind ja kirja taotlussaidid foorumis olemas.

3
1

Paco, su soovitus on tänaseks veidi iganenud. Nimelt on Vietnami riik vahepeal valmis saanud täiesti toimiva e-viisa süsteemi  peale mida on minu arust täiesti mõttetu mingitele vahendajatele approval letterite eest maksta, et siis pärast lennujaamas peale pikas sabas seismist 25 usd eest Vietnami viisa osta. Parem teha juba sama raha eest riiklikul saidil https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/trang-chu-ttdt endale e-visa valmis ja see sarnaselt approval Letterile lennujaamades esitamiseks välja trükkida, sellega saab siis ilusti lennukile ning hiljem ka kiiremini üle piiri.

2
2

Tore,et on edasiminek nende viisasüsteemis,mis eelmine aasta veel ei toiminud.Varem kulus viisa vormistamisel lennujaamas mõttetult palju aega (mõnikord isegi üle tunni ootamist )

1
0

Paraku tundub, et Eesti kodanik seda süsteemi /veel/ kasutada ei saa.https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/documents/20181/177489/DSQUOCGIAEVISA/9040cca5-5b83-4581-a5bb-91595a4f5867

3
0

Vabandust, tõepoolest, kui proovida seal e-viisa lehel sisestada oma kodakondsust, siis ongi vaid need nallani nimekirjas olevad 46 riiki (sh. näiteks Mongoolia, Venezuela, Timor Leste jne., kuid Eestis ei olegi. Nii et vabandust, et liiga vara hõiskama hakkasin..... Ise lähen 2019 veebruaris, ehk selleks ajaks juba Eesti ka riikide sekka arvatud :)

1
0

Kas  äkki midagi muutunud?

0
1

Kahjuks mitte mingit muutust. Seda nimekirja lugeda on kummaline, baltikum on väljas, põhjmaad ja poola sees. Sõidan ise jaanuaris ja enne seda detsembris valgevenesse seega panin viisa varakult "töösse" eelmine nädal juba helistati viisa eksperdist, et valmis läks kusagil 2 nädsalat

0
0

Keegi veel viimasel ajal teinud? Mis ajaga peab arvestama? 

0
0

hulltunnel.Mida teinud? Tee see APPROVAL LETTER, võtab max 5 päeva. Kaks pilti ja dollarid piiril näpuvahele, lükka koos passiga luugist sisse, hõigatakse perfektses  "vietnami-inglise" keeles sinu perekonnanimi kui viisa passis ja astu riiki.

2
0

Ok, sain nüüd aru, et on kaks erinevat võimalust ja et approval letteriga eraldi viisat ootama/tellima ei pea enne kui lennujaamas. Ehk siis julgen viimase hetke pileteid osta. Igaksjuhuks siiski uurin ka viisa tellimise kohta enne reisi. Kes seda viimati teinud, kaua aega võttis?

0
0

Kaua viisa tegemine siin aega võtab ja mis see maksab, ütleb ikka see asutus kes seda teeb. Ja neid ikka on. Googelda.Ise olen kindel, et approval letteri saad tunduvalt kiiremini, ( minul läks kaks päeva) kui siit kelleltki viisa tellida. Samas on ka hindade vahe kordades.

1
0

Suhtle Helsingi saatkonnaga. Sealt saad viisaloa, viisa enda saad Vietnami saabumisel lennujaamas. Viisaavalduse saad täita ja printida aadressilt https://visa.mofa.gov.vn/ Viisaluba võttis aega umbes nädala. Lennujaamas sain viisa veerand tunniga. Maksta tuli kaks korda - saatkonnale 20 euri ja lennujaamas 25 usdi sulas. Suladollarid võta kaasa juba Eestist.

0
1

Approval Letteri sain kätte 6 $ eest ühe päevaga saidiltWebsite: www.cheapvietnamvisaonline.comPrintisin välja ka viisa ankeedi ja kleepisin jubakodus pildi ( vaja kokku 2 pilti ) peale,siis sain kohe luugist viisamaterjali sisse anda.Viisa 25.- $ sulas.

1
0

Ma tegin http://www.vietnamvisa.alotrip.com/2 päeva ja kinnituskiri olemas 10.- usd eest.Kui raha palju, siis saab ka valida 4 tunnise versiooni.

1
0

No minu arvates selge see, et kõige lihtsam ja ka soodsam on kasutada  www.cheapvietnamvisaonline.com lehte. Miks peaksin ma maksma 20 eur kui saab, 5.5 euroga sama asja ehk viisaloa. Ja piiril ikka see 25 taala sulas. Ise sain viisaloa 1.5 päevaga ja tegin samuti 2     4x6cm passipilti, millest ühe kleepisin samalt lehelt välja prinditud viisavormile ja teine siis tuli lahtiselt üle anda. Aga eks variante on mitmeid, võib ju ka keerulisemat teed pidi alati liikuda, kohale jõuab ikka :D

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased