trip-krainetrip-ukraine-dark
Mida soovitaksite Viinis teha teisip-laup?

Tervist! Mida soovitaksite Viinis teha? Pigem pakub huvi spordikultuur kui muusika/ooper jne. Adrenaliinirohked tegemised sobivad hästi. 

Kindlasti soovitan minna Viini viinamarjaistandustesse. Bussiga oli umbes 20-30 minutit kesklinnast. Selle kohta leiab google'st päris palju infot.Samuti on hea mõte vähemalt üks kontsert plaani võtta. Reeglina lubatakse rõdukohtadega külastajad ka vabaajariietusega sisse, nii et kui ei ole muud põhjust ülikonda kaasa võtta, siis pole midagi.

Otsida Viinist erilist spordikultuuri ja "adreka-laksu" - nagu nõela heinakuhjast. Kas mõistlikumat sihtkohta poleks kaalunud vastavalt huvile/eelistustele. Viin on ikka ajalugu-kultuur-muusika. Tunned end nagu elevant portselani poes.

Siin mõned ideed: https://www.wien.info/en/vienna-for/sports/vienna-for-action-junkies. Aga üldiselt on Cocobocol õigus, Viin on pigem epikuurlaste paradiis, kus adrekalaks saadakse juba kepikõnniga.

Voibolla kaia Bratislavas/Budapestis? Bratislavas saab naiteks benji-hupet Doonau kohal teha https://www.welcometobratislava.eu/best-adrenaline-activities-in-bratislava-getting-high/

Adrenaliinirohket saad ka Prater lõbustuspargist.Seal selliseid atraktsioone, et vaadatagi õudne.