Viisa Austraaliasse

Kas keegi on taotlenud viisat Austraaliasse hooldama oma eakat sugulast? Sooviksin teada, kui keeruline on sellist viisat saada?

1
2

Oo, kellelgi on pärandus tulemas.

0
0

Pärandust tulemas ei ole. Kaalume seda varianti lihtsalt viisa saamiseks. Kahjuks on vanust juba üle 30-ne ja ka pere loodud ja see tähendab, et WHM-i taotleda ei saa. Austraaliat olen külastanud paar korda turismiviisaga, kuid nüüd tahaks minna umbes aastaks-kaheks koos perega, et oleks rohkem aega ringi reisida sellel maal, mis jättis unustamatu mulje.

0
0

Okay, okey, lihtsalt vähe naljakas tundus. Tõenäoliselt on seda ka suht raske AU ametnikele usutavaks teha, pead muidugi ei anna, aga vast on ikka mingi lihtsam lahendus.

0
0

me sooviks ka minna aastaks koos perega. mul läks õde sinna tööle ja sooviks külla minna;)uurisin ka neid viisasid aga ei leidnud midagi muud peale selle mis kestab ainult kuus kuud. aga vana teil laps on?

0
0

Meil on kaks last, üks on 8-ne ja teine 4-ne. Ka mina olen uurinud erinevate viisade kohta, turismiviisa kahjuks ei luba töötada. Meil oleks siiski plaan Austraalias ka ringi reisida, kuid selliseid ressursse kahjuks pole, et saaks vabalt aasta või isegi kaks koos perega ringi reisida ilma, et peaks tööl käima.

0
0

Meie andsime Skilled Independent Visa taotluse sisse. Minejaid siis mina, abikaasa ja 2 last (7a ja 4a)

0
0

See maksab ju üle 20000 krooni:S inimese kohta ja siis öeldakse, et ei, teile me ei anna, päris vastik ju:S

0
0

maksab hetkel $2105 viisataotluse, mitte inimese kohta.

0
0

KAs kellegil, kes on Austraalia viisat taodelnud oleks võimalik anda informatsiooni küsimuste vms asjade kohta mis seal ankeedis kirjas on. Mul jama selles, et mingi 5 aastat tagasi olen kohtulikult karistatud rahatrahviga.

0
0

seda küsitakse jah, kas oled mingit jama korda saatnud ja soovitan ausalt vastata. Kui sa just mingi tõsine kriminaal ei ole siis ei tohiks viisa saamisel takistusi olla ju.

0
0

Kas keegi on kuulnud midagi sellest, et viisade väljastatust on hakatud piirama majanduslanguse tõttu? Ma lugesin seda orkuti foorumist, kuid väga ei taha seda uskuda.

0
0

igalt poolt keegi ajab et piiratakse ja piiratakse. Muidugi oht on, et hakatakse piirama, aga mingit orkuti loba ma enam ei usu. Korra siit trip.ee-st südame ataki saanud selle pärast. Enne ei usu kui mingi ametlik teade selle kohta tuleb.

0
0

Mind teeb see veidi rahutuks, kuna ma ise olen mõelnud septembris minna. Halb variant oleks ka see, et taotlen viisa ära ja saan negatiivse vastuse + eluplaanid on uuesti sassis..

0
0

Taotle ära ruttu siis, enne kui tulebki see varjant, et hakatakse piirama. Eks negatiivset vastust kardame me kõik.

0
0

Jah, see on ilmselt kõige arukam mõte. Suur aitäh abi eest!

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased