Viisa piirilt> Kagu Aasia -Okeaania

Tere tripikad,

Olen minemas pikemale reisile oktoobris,sihtkohad on Indoneesia>Austraalia>Uus-Meremaa>Fidzi>Vietnam>kamboza>Thai>Maleisia>India Küsimus nendele kes on teinud nende maade vahel seljakotireisi ja teavad piiride yletusest, kas nöutakse edasisöidu piletit kaa;olen teadlik viisavabadest maadest välisministeeriumi info kaudu kuid tahaks saada rohkem infot, äkki aitate mind, kogenud reisijad.Tänades Eveli

Enne Kamboodiat, suvalises eelnevas piirilinnas, kus internet printer on, täidad E-viisa ankeedi, teed ülekande, ja kui sa kahtlane tüüp pole, on järgisel päeval viisa su inboxis. Trükid välja, näitad piiril ette ja sees. Piiril saad ka teha muidugi.

näiteks Tai, Vietnam, India--kas neil mingi sama teema vöi on ka rangemaid nöudmisi, kas oskad öelda? . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Aga järsku võtad siin tripis need riigid ette ja loed senikirjutatud info läbi. Seal kõik olemas ju...

olengi lugenud, aga vöib ju kysida kaa, äkki kirjutad mulle mis siin siis on kirjutatud...kurimoor

Vat nii ongi, nagu Kurimoor kirjutab. Kõik info on Tripis üldiselt olemas. Vaja ainult natuke uurida. Kambodža ja Tai viisad saad vajadusel piirilt. Ülejäänud juhtudel tuleb vist viisa enne saada. Väljaarvatd muidugi viisavaba Malaisia. U-M peast ei tea. Ja saadakse küll viisat ilma lennupiletita. Põhiline on ikkagi tõestada, mis plaan sul on. Ja sõltub ka sellest, kus viisat taotleda. Kui naaberriikide saatkondades taotleda, siis pole enamasti mingeid lennupileteid vaja. Muide, eesti keeles Thai ja Maleisia nimelisi riike polegi.

Indoneesias saad viisa lihtsalt, kuid tahetakse näha, kuidas sa riigist lahkud (sobib nii lennu- kui laevapilet). Kuid see info 2007 sügisest, sealkandis muutub kõik iga päevaga, pead ikka ise uurima.

no pole ju Eesti koolis käinud nii et vöib teisigi kirjavigu leiduda,kuid mis sest, abi on teist ikkagi..