Viking vs. Silja liinil Helsinki- Stockholm

nädalalõpureis Vikingil, kas on palju "lahjem" kui Siljal? Siljal mitu korda käinud, tahaks korra vikingit ka proovida.

Mis nimelisest laevast on jutt? Nii mõnegi "Ellaga" sõidetud. Rosella on kõikse lahjem, võrreldes Silja laevadega eriti kohe. Aga Mariella ja Gabriella, need suured - neil on mitu poodi, mitu pidutsemise kohta, mitu erinevat restorani ja põrguhea söök, nii et nendega olen padurahul olnud. Sõitnud olen Turu-Kapellskär liinil ja Turu-Stockholm liinil.

0
0

jutt Mariellast - on ok laev siis? keegi ütles et nagu kalalaev :S, ons siis või?

0
0

ei ütle vikingi laevade kohta halba midagi.Muidugi Serenade ja Symphony on ikka midagi muud(vähemalt ehituse poole pealt).Tallinki all pole aga nende laevade peal enam käinud.Söögid, joogid Vikingul täitsa korralikud,küll rohkem soome-rootsi moodi.

0
0

Tallink Silja laevadel on teenindus tunduvalt langenud. Soovitan Vikingit soojalt - head hinnad, palju maitsvamad söögid kui Siljal.. Ainuke, et meelelahutuse pool võib suts nõrgem olla. Siljas on tüüpiline, et laevad on seest heledates toonides, Vikingil aga tumedamates. Silja on olnud väga prestiižne Vikingi kõrval, kuid peale Silja müüki on just paljud reisijad suundunud Viikarile!

0
0

siljal on alati lahe bänd olnud ja mega lahe meelelahtus, kas keegi teab mis vikingil toimub? bänd? karaoke :S? disko? ikka siis jutt mariellast liinil Helsinki-Stockholm.

0
0

mariella on täiesti mõtetu laev- seal ei ole midagi muud teha kui vaadata mõrisevaid soome joodikuid. igaljuhul sõida silja suurte laevadega...viking on mõtetult kallis selle laeva kohta...hea laev vikingil on ainult cinderella- aga see teeb üheöö kruiise stockholm-mariehamn... see ilus ja suur... mariella ja gabriella on vanad ja väsinud-eriti mariella...

0
0

mariellal-disko-show baaris bänd ja pubis trubaduur.... alates sept on ka keskööshow....

0
0

to Mariella 26.08.07 kell 22.16 no kus meid mõrisevaid soome joodikuid pole, siljad ju ka neid täis. ... :D Mõh, kas keegi kiidab ka või aint teeb maha?!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased