trip-krainetrip-ukraine-dark
Vilniuse turg?

Tere,

Vilniuses pidavat olema võimas turg - kas keegi teab, mis on selle turu aadress? Kuidas leida?

Tänades!

Tere,

Ma usun, et Sa mõtled Gariūnai turgu. Kui läheneda sellele näiteks bussi- ja raudteejaamast, siis marsruuttaksod 37 ja 50 sõidavad sinna üsna tihti ning piletihinaks 3 litti.

Autoga lähenedes on niipalju, et see asub kohe A1 ääres.

Muidugi täpsemalt saad ka lugeda http://www.gariunai.lt/

Üks vanem teema ka: http://trip.ee/node/6763

Edu, Koopakoll

Oskab keegi öelda, kas turul eurodes ka kaubelda saab? Paar aastat tagasi võeti vastu nii litte kui dollareid..

Noh, nüüd on see teema vist mõneks ajaks aktuaalsuse kaotanud, sest seal oli just kena tulekahi ja ma ei tea, palju sest turust üldse alles jäi, piltide järgi kaunis puhas vuuk. http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/fotod-leedus-suttis-oosel-suur-gariunai-turg.d?id=55861740

lugesin jah, ei teagi kohe, mis teha. samas, koht on nii suur, et äkki osa ikka äritsevad seal.. või peaks sihtkohta muutma?

Kas keegi leedukeelsetelt lehtedelt oskab lugeda? :D

Käisin just seal s.t. jõudsin enne tulekahju. Kauplemine ikke littides, samas swedbank ja seb automaadid leedus olemas- saad litte palju vaja välja võtta. See angaar, mis maha põles on kohe esimene peavärava juures, aga kolmekorruseline siseturu hoone on kohe kindlasti alles ja tegutseb. Pool välisturust ka arvatavasti-äri tahab ju ajamist. Teksapaari tavaline hind on 55 kohalikku. Mõni laseb ka kaubelda Saab ka odavamaid, see selline keskmine. Naisteriided on seinast seina hindadega. Kui tahad peast arvutada kroonidesse siis ligikaudne hind kroonides on summa/210 või summa5. eurides on siis summa/3 ligikaudu. Tavidi kurss oli 3.43 litti euro eest. Diisel on odavam, kui meil. Suitsud õige pisut. Kohvi saab teeäärest kah umbes euriga. Sõiduaeg paari kempsupeatuse ja kohvipausiga ca 7.5 tundi. Lätis oli hulga teeremonti ja öösel sõites on leedus tihti paks udu.

Elustaks taas vana teema.. taas turule minek. 2011.a käisime, põlenud oli vaid üks angaar, ülejäänutes oli kaupa ja ostlemist küllaga.

Uuriks aga värskemaid uudiseid - Kes käinud, mida näinud? Sel korral huvitab rohkem ka lastekaup :) Samuti huvitab mind seal lähedal asuv Maxima pood. Olen kaks korda käinud, kuid seda poodi pole näinud. Ja veel räägitakse ühest kahe-kolmekordsest suurets turuhoonest, kus ka palju soodsaid asju. Kus need hooned asuvad? Uurisime ka Google Mapsi - targemaks ei saanud.

sai käidud 25.07.14, õhtul jõudsime kohale, ööbisime vastasolevas parklas autos, hommikul turule,kuna otsisime teatud asju, siis need ka saime, üldiselt on hinnad pisut odavamad kui meil,saab kaubelda, turg nagu turg ikka. Kaupa seinast-seina. WC tasuline. kurss on 1€ =3.45LTL

Tere, käisin eelmine kuu seal. Leedu raha ei ole vaja meeletut kogust kaasa vedada. Turul saab edukalt hakkama eurodega.

lahtiolekuajad:

Antradienis 02:30 - 14:00 Trečiadienis 05:30 - 14:00 Ketvirtadienis 03:00 - 14:00 Penktadienis 05:30 - 14:00 Šeštadienis 04:30 - 16:00 Sekmadienis 05:30 - 16:00

Siiski enamus putkasid avatakse umbes kaheksa ajal.

Miinuseks tooks välja, et enamus asju tahetakse müüa hulgi.

Veel võin lisada teadmiseks, et turg on jagatud kaheks ...ühes otsas odavamad asjad ja kallimad teises otasas. Varem sai maksta littides ja dollarites.