Viru reisid 2014

Oleme siiralt õnnelikud, et meie Horvaatia ringreis teise firmaga ära jäi ja saatuse tahtel sattusime sarnasele reisile Viru reisidega.Tänu kommentaaridele internetis selle firma kohta, olime algul veidi skeptiliselt meelestatud.Aga nüüd äsja reisilt naasnuna plaanime juba järgmist reisi sama firmaga. Reis oli sisukas, meeleolukas ja hästi organiseeritud. Kõik kulges tõrgeteta.Reisiprogramm oli tihe, nägi palju, loodus oli hingematvalt suursugune ja lummav.Tõeliselt meeldejääv kogemus oli rafting Cetina jõel. Erilised tänusõnad soovime edastada meie reisi suurepärasele ja professionaalsele giidile Evele. Lisaks täname ka toredaid ja tublisid bussijuhte, kelle sõidustiil oli väga hea. Piret ja Aigi

2
1

Millise firmaga oli Teil algselt plaanis Horvaatiasse minna mis ära jäi? Mis maksis rafting?

0
0

Tere. Algselt kaalusime Eurotraveli ja Viru Reiside vahel. Eurotraveli kasuks otsustasime öömajade, toitlustuse ja Viru Reiside kohta käivate foorumikommentaaride põhjal. Eurotravel oli sadakond euri kallim. Bussitäit rahvast kokku ei saadud ja reis liideti septembri sõiduga. Meile see aeg ei sobinud ja nüüd takkajärgi oleme saatusele siiralt tänulikud, et Viru Reisidega sellele ringreisile sõitsime, sest just rafting oli üks eredamaid ja meeldejäävamaid kogemusi. Rafting maksis 34 eurot. Giid Eve oli super, keda soovitan julgelt.

1
1

Viru Reiside kohta niipalju, et sai siis 2016 Itaalia 9 päevasel ringreisil käidud. Hirm oli suur, kuna loetud said siit tripist ikka väga palju halba. Õnneks kuulasin tuttavaid, kes käinud ja soovitasid. Reis oli fantastiline. Enne olen käinud mitmetes kohtades nii omal käel, kui reisifirmadega. Bussireis oli esimene. Ütleks, et üks vingeim ja huvitavam kogemus. Apsakaid ei olnud, kõik klappis, paar ööd olime küll hostelis, aga need olid ka väga normaalsed. Hommikusöögid hinnas. peatusi tehti piisavalt palju. süüa sai osta odavatest ostukeskustest ja bensukatest. nii, et kaasavõetud toit sai ära visatud või tagasi toodud. Igas linnas saime ka vaba aega, omal käel ringi koperdamiseks, kui soovi oli võis muidugi ka giidiga käia. Buss katki ei läinud. Bussi aknaid pesti õhtuti vajadusel. Buss oli puhas. Iga õhtu koristati. giid oli täesti normaalne Merle. Reisikaaslased u.75 inimest, fantastilised, huvitavad jne. Olen küll suht vinguja tüüp, aga isegi mina jäin väga rahule.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased