Viru Reisid 2014a.

Tere! Tekkis mõte algatada uus foorumipostitus, mille teemaks on Viru Reisid. Mõte on selles, et kui kellelgi tekib küsimus ükskõik millise Viru Reiside reisi kohta saab siin seda küsida ja kes oskab vastata see vastab.

Meie perel on plaan minna 2014a. suvel taas Horvaatiasse. Reisikava lugedes tekkis küsimus, mida kujutab endast rafting Cetina jõel? Meie perel puudub kogemus jõel sõitmisest, kas algaja jaoks on see raske rada?

0
0

Äkki sooviks keegi öelda sõna sekka nende Rimini puhkusereisi kohta. Kohalike ekskursioonide sihtkohad on väga huvitavad, just sellised kuhu seni pole veel sattunud ja Rimini meeldib.Ehk on kellelgi kogemusi, millistes hotellides elatakse, üle keskea inimestele pole see päris ükskõik.

0
0

Rafting Cetina jõel.See ei ole ka algaja jaoks raske,sõitu nautis nii 10 kui ka 60 aastane.Eelnevalt viiakse läbi väike instrueerimine,saab kiivri ja kaitsevesti.Sõit mööda mägijõge kestab paar tundi,läbitakse 10-15 kärestikku,imeline puutumatu loodus,kõrged kaljuseinad.Tehakse ka vahepeatusi,soovijad saavad kaljult vette hüpata ja ujumas käia.Paadis sõidab kaheksa inimest ja instruktor ka.Nalja saab palju,kõike pildistatakse ja pärast sõitu saab osta plaadi piltidiga.Osta kindlasti!See on võrratu elamus,võta julgelt osa,sa ei kahetse!

1
0

Suur tänu sulle Pillepille vastamast!

0
0

Tere! Kes on sel aastal Viru Reisidega reisinud, jagage selle aasta muljeid ja eriti oodatud on Horvaatiast eile (31.05.) tulnud inimeste muljed. Kuidas on hinnad Horvaatias võrreldes Eestiga.

0
0

Tere

Tulin 31.05.14 Horvatiast ja ma olen niii vaimustatud sellest reisist, et soovitan kindlasti minna. Seltskond, giid, buss ja ilmad olid meil super. Olen väga rahul programmiga, mis pakuti. Majutus oli lihtne - pesta, süüa ja magada saad, mina ei hooligi sellest, et oma raha maha magada, olen nõus lihtsamaga. Kindlasti mine Horvaatia rahvusõhtule (õhtusöök paadisõiduga), seal saad tunda tõelist horvaadi lahkust. Hinnad on seal samad nagu Eestiski. Kindlasti saab midagi odavalt soetada Tsehhist ja Bosniast. Giid oli meil Eve ja buss kahekordne 80-kohaline. Selle raha eest 2 ndl puhata on tegelikult naeruväärne summa. Mina pean oluliseks kaasreisijaid ja meeleolu loob reisil ju igaüks ise. Ma tahan sinna kindlasti tagasi, see oli lihtsalt võrratu reis, see oli nagu miunasjutt. Veel praegugi olen reisiuimas ja ei taha sellest välja tulle, lihtsalt kõik oli nii võrratu. Kindlasti lähen ka järgmisel korral Viru Reisidega reisima.

5
0

Ma väga kahtlen selles 80 kohalises bussis. see tähendaks vähemalt üle tunniseid tualetipeatusi

2
3

Tere 1000V! Peatused on sellistes kohtades kus ei ole ainult wc-d, seal saab ka näksi osta. Jalutada ja selga sirutada on ju tore, nii pika sõidu puhul.

0
0

Tere 051078! Tore on, et reis läks hästi. Meie käisime sellel reisil 2008a. siis oli reisi pikkuseks 9päeva ja selliseid ekskursioone ei pakutud.Nüüd läheme juulis uuesti. Sooviks teada kas ekskursiooni hinnad on samad mis neil kodulehel ja kuidas nende eest maksmine käib kas EUR või HRK.

0
0

Ekskursiooni hinnad olid veidi tõusnud, vaatan, et juulikuu reisiprogrammil on need juba õigeks muudetud. Giid korjab kõigilt raha reisi algul kokku. Kui hinnad on kirjutatud kunades, siis ta tahab ka kunasid, kui hinnad on eurodes, siis võtab ta need ka eurodes. Soovitan sul kõik pakutav läbi käia, see kõik on seda väärt!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased