Vueling - pagas, check in

Sõidame Vuelingiga augusti alguses Barcelonasse. Kas sain õigesti aru, et ckeck inida saab ainult lennujaamas? Kas lisaks käsipagasile (10kg) võib võtta ka väikese lisakoti?

Lisaks tahtsin küsida, et kui ostame Barcelona T10 metroopielti, saab seda sama kaarti kasutada mitu erinevat inimest? (Sellega tuleks vist kõige odavam El Pratist linna saada ja vahel linnas liikumiseks kasutada).

Kindlasti keegi on käinud Barcelona lähedal linnades seiklemas, milline neist kõige enam vaatamist väärib?

Tänud.

Vell üks küsimus.. Kas internetist on enne minekut mõtet ära osta piletid näiteks Park Gullli või Sagrada Familiasse?

Sagrada Familia piletid tasub kindlasti internetist ette osta. Kohal võib järjekord olla ka tund või rohkem. Samuti tasub kohe ära osta ka torni pilet. Kohalt neid tipphooajal tõenäoliselt eriti ei saagi. Kui Güelli parki suudate ka kindla kellaaja ära planeerida, siis tasub sinna ka pilet ära osta.

Check in ainult lennujaamas. Enamikul reisifirmal on käsipagas + pisike käekott lubatud. T10 piletiga saab mitu reisida. Enne metroojaama või bussi sisenemist tuleb kaks korda läbi lüüa. Ainult, kas ühest t10 piletist jagub. Algul arvasin ka ise, et piletid ette osta. Gaudi pargis jalutasin tegelikult ainult tasuta osas ja seegi pakkus piisavalt. Ei kahetse et ei ostnud. Sagtia f. käisin ka juures, vaatasin kiriku ära. Sinna isegi soovitaks sisse minna ja pileti ette osta (kui sellised asjad pakuvad reaalselt huvi). Võib olla ilus vaade linnale.

Tallinna Lennujaama lehel on ka Vueling link online check-in jaoks täiesti olemas. Seega tundub et P2ikesej2nku väide ei pea paika ja saab küll online check in teha.

Oskab keegi öelda, kas nn füüsiline check-in Barcelona lennujaamas on Vuelingil tasuline või mitte? Pole nendega varem lennanud. Lappan lennufirma kodukat ja tuginedes sellele, et näiteks järgnevast tabelist vastav rida puudub, paistab, et on tasuta.

https://www.vueling.com/en/vueling-services/supplementary-service-rates

Aitäh kinnitamast või ümber lükkamast.

Peaks endiselt tasuta olema, kuna muud võimalust pole. Eelmisel suvel vähemalt oli nii.

Meie saime marsruudil Barcelona-Tenerife tasuta teha lennujaamas. Aga meil oli alla aastane laps ka. Mina küsisin spetsiaalselt üle Vuelingu facebooki lehelt, nad vastasid kiirelt.