trip-krainetrip-ukraine-dark
WH viisa ja üheotsa pilet?

Tervist. olen siin foorumis nüüd päris palju ringi uurinud ja väga palju targemaks saanud, aga kuna otsustasime nüüd et võtame siiski ühe otsa pileti Austraaliasse, siis kas Working Holiday viisaga saab üldse võtta? Viisas ju küsitakse et millal lähed ja millal tuled.. saan aru, et seal võib ka umbes need kuupäevad panna, aga kas ka siis kui tegelikult ei teagi üldse millal tagasi plaanin tulla? :)

Kes vähegi teab sellest siis jään huviga ootama teie vastuseid :)

Tervitustega, Kats

Viisas on kirjas, et peab olema tagasisõidu pilet, või vastav rahasumma kaasas, et saaksid endale vajadusel tagasisõidu pileti osta. Kõik kes sinna läinud on üheotsapiletiga ei ole minuteada veel kellelgilt tagasisõidu piletit küsitut. Ja võid ju öelda, et arvel on raha jms. Ise lendan 19. Septembril ja ka ainult üheotsa pilet võetud.

Ühe otsa piletiga saad küll. Kuid pea meeles, et siis on risk suurem, et nad sinu 5000AUD olemasolu kontrollivad. ... Ja niisama sinisilmselt neile öeldes, et jah on küll raha olemas nad ei kipu uskuma. Laena raha oma vanematelt ja sõpradelt, tee väljavõte (lõppsummaga) oma pangakontolt ja prindi see välja. Siis kanna raha mille nad sulle laenasid tagasi. Nemad õnnelikud ja sina turvaline. ;)

Siin kipub ka nii olema, et üks räägib ühte, teine teist. Võta siis näpust, mis seal piiril tegelikult nõutakse. Ok, oletame, et lähen üht-otsa piletiga ja küsitakse konto väljavõtet, kus siis raha on nt. 25k mitte 50k, mis nad teevad siis minuga? Tarivad kohe tagasisõidupiletit ostma või? :)?

No ise mõtlesin ka, et mida nad minuga teevad, kui mul piisavalt raha ei ole (5000AUD) ja tagasisõidu piletit ka mitte. Saadavad mu oma kuludega tagasi w? Vangi? Ise lendan 19.9 ja võetud üheotsa pilet.

No kivi kotti igaljuhul! Anna kindlasti foorumis märku, kui kõik plaanitult ei läinud. Kuid usun, et midagi ei tohiks siiski juhtuda;)

okou :) karta on, et mul seda 5000 AUD'i siiski pangakontol ei ole sellel ajal kui välja lendan :) agaaaa... nagu ma aru saan siis on inimesed siiski ilusasti kohale jõudnud üheotsapiletiga :)