Palun vabandust! Olin pealiskaudne, tundus, et on kajastamata.

Huvitav, miks just nendesse Ukraina linnadesse? Kas need plaanid on tehtud enne koroonat kui Helmed polnud jõudnud veel välistööjõudu välja saata ja sihtgrupiks on Ukraina töölised? Või käivitatakse seal lihtsalt Wizzi baas ja kuskile on vaja lennata? Ehk siis mind pani imestama, et kes see potentsiaalne lendaja neil liinidel on...

Kaardi pealt vaadates,siis Lvov on lääneosa ja Harkov idaosa. Kuna meil on arvestatav hulk Ukraina päritolu töötajaid, siis sõitjaid peaks jätkuma. Lisaks puhkamiseks suhteliselt soodne hinnatase eestlastele. Muidugi soovitav on, et keegi seltskonnast oskaks vene keelt. Inglise keelt kõik ei räägi.

Lvov on väga ilus ja ütleks et üsnagi soodne koht veetmaks näiteks pikka nädalavahetust. Harkovi kohta kahjuks ei tea.

Lvovist on ca 3 tunnine autosõit Karpaatidesse ja seal asuvatesse suusakeskustesse. Nt Bukovel. Peateed täiesti sõidetavad, talvel kontrollitud.

Lvoviga saab kätte kogu Taga-Karpaatia - mineraalveed, matkad, sanatooriumid. Möödunud kevadel lendasin ümberistumisega Varssavis. Ise ei taha küll kuumal ajal minna. Lvov on vana läänelik linn suurepärase ooperimajaga ja soodsate hindadega. Noorem põlvkond räägib inglise keelt.

Harkov on tavaline suur toostuslinn,idapoolne ja idapoolse kultuuri ja olevusega,Lvov seevastu on ,nagu Tallinna vanalinn,kindlasti tasub kylastamist !

Tere.sain teise systi tàna ja on olemas vaktsiinipass.mõned riigid tahavad, et pead ootama 15 pàeva. Või tegema PCR testi.Ukrainasse kirjutasin ja nemad vastasid,testi tegema ei pea.piisab vaktsinwerimisest.ega lennufirma sind maha ei jàta?