www.reisiturg.ee

Kui usaldusväärne koht on www.reisiturg.ee ?? Kui paljud on selle kaudu reisil käinud ?ja kuidas rahule jäänud?

  1. On see firma, MTÜ või eraisik - me ei tea.
  2. On sel kehal mingi tegutsemisaadress? Me ei tea.
  3. Ainus kontakt on telefon. Mis siis, kui see homme ei tööta enam?
  4. Kelle reise müüakse? Me ei tea.
  5. Kellele oma raha annad?

Kui kõik see ei häiri, siis võib ostma asuda.

13
0

Äriseadustik https://www.riigiteataja.ee/akt/118122012008 § 15. Ärinime kasutamine ja kaitse (2) Ettevõtja ärilistel dokumentidel ning tema kodulehel peavad olema ettevõtja ärinimi, asukoht ja äriregistri kood.

reisiturg.ee ei ärata ühegi kandi pealt usaldust. Kelle reise müüakse? Ühelgi suuremal reisikorraldajal sellise telefoninumbri ja e-maili aadressiga edasimüüjat kirjas ei ole, järelikult ei ole mingit garantiid ei reisi ega raha osas. Reisid tunduvad olevat maha viksitud http://www.otsireisi.ee/uudised portaalist. reisiturg.ee tundub olevat pigem laenukontor, millel ei ole ei nime ega aadressi. Iga reisi hinna taga on kuumakse, mis kuu kaupa makstes teeb reisi vähemalt 25% kallimaks. Eks lõpptulemusena otsustab igaüks ikkagi ise, kellele oma raha annab või kingib.

4
0

Ma käisin ka antud kodulehel lõpuks ära ja mida arvata kodulehest, mille tekstid kubisevad vigadest, kus ei kohtagi mitte kusagil kodulehte opereeriva firma nime, ainus kontakt on tel nr jne. Vabandage väga, millisest usaldusest me räägime?

5
0

Lõpetaks selle pullikaka ajamise, küsiti ju üsna otse- KES TE OLETE? Kus on teie kontor, kes on teie juhatuse liikmed, mis on opereeriva firma nimi, millised reisimüüjad kasutavad teie keskkonda? Kui need küsimused vastatud saavad, siis võib hakata rääkima usaldamisest- või mitte usaldamisest.

4
0

Olen loll, pole miskit parata. Firmanime ei leidnud.

4
0

Domeeniotsing ütleb, et reisiturg.ee on registreerinud Jan Devjatko, [email protected] Ma tõesti ei saa aru, miks peaks keegi usaldama näiteks oma isikuandmed, dokumendinumbrid ja viimase kuue kuu pangakonto väljavõtte anonüümse veebilehe hoolde http://reisiturg.ee/index.php?option=com_chronocontact&Itemid=100&lang=et.

2
0

Ma käisin samuti antud kodukal ära, mina küll mingit infot opereeriva firma ja nimesid, kes vastutavad või tegelevad, ei leidnud. Võimalik et need on kuhugi peidetud, aga kuna mul pole mingit kavatsust peitust mängida sellel lehel, siis sealt ma küll midagi osta ei julgeks.

5
0

Tuli meelde, et mul siin kaasa kunagi otsis odavaid reisipakkumisi ja kaasa kolas ka antud saidil, vaatasin oma meile ja isegi kontakt selle kohta oli olemas, kuigi autogramm viitab kellegile teisele.

Olga Mozessova

Online Reisid (Prodes OÜ) Tel. 5647 1616 [email protected] www.onlinereisid.ee

0
0

Paluks nüüd selgitust - kuidas on seotud Online Reisid ja reisiturg.ee? Googeldasin ka ja üritasin neid ühte patta panna, aga kuidagi ei õnnestunud.

1
0

Mul on 3 meili mille pealkiri on "Re: ReisiTurg.EE Tellimus" mille päringu vastus on tehtud läbi reisiturg.ee keskkonna ja vastajaks firmaks on ülal viidatud kontakt, kui mult tõstestust palud võin sulle selle meili edasi saata.

1
0

Mulle ei ole vaja miskit tõestada.

1
0

No nii... Et enda jaoks selgust saada,mida kujutab endast reisiturg.ee tegin järgmised toimingud: Käisin kodulehel ja nõustun eelpool laikijatega,et usaldust see ei äratanud. Helistasin ka nende infotelefonile-tundsin huvi reklaamitud Kemeri reiside kohta. Vastati,et märgistus(näit.al 42/kuu),tähedab seda,et maksate reisile juurde,kui võtate meilt reisilaenu.Kui ma ei soovi võtta,siis reisihind jääb samaks.Nii,et, kuitellite reisi 6 kuud ette ja kõik see nende laenu abil siis juurdemaks 242.euri. Ei taha ettegi kujutada,mis tuleb juurde maksta,kui kogu pakett on laenu peal. Küsimuse peale-miks reis Kemerisse algab Vilniusest oli tükike vaikust. Jätkasin ise. Küsisin ,kuidas ma saan Vilniusesse? Vastus-tavaliselt,bussiga ,rongiga või mõne muu asjaga.Küsin,miks mitte Riiast,tuleb ju odavam ja lihtsam-jälle tükk vaikust. Siis- te ikkagi pange meile oma soov teele ja me üritame leida variante. Küsimusele-miks ma peaksin teile oma soovid kirjutama,kui ma ei teagi kellega on tegu,ei ole teil ei registrinumbrit ega kontaktanmeid ja kes seisab teie kodulehe taga. Vastus- Online reisid. Sellega kõne lõppes.

Vaatasin ka Reisilaen.ee kalkulaatorit-500-. euri laenu puhul kuue kuu tagasimakse kokku 94.-eur. Sama toiming läbi reisituru näit 6 korda 42.- on 252.- Veel toiminguid- Pakutakse majutuseks samad asutused,mis bookigis. Küll aga hinna vahega-booking odavamad majutused on reisiturg.ee tõstnud ja kallimaid langetanud. Huvi äratas ka see,et reisi lähtekohtadeks on pakutud ebaloogilised lahendid. Kogu see supp ei andnud mulle ikka veel rahu ja palusin kommenteerida seda oma heal tuttaval juristil. Vastus oli üheselt mõistetav-"Ega sa ometi ei ole ju nii noor ja loll,et langed sellistesse turismilõksudesse."

Minu enda järeldus peale seda väikest uurimistööd- -see on tõesti pigem laenukontor(kivirikul õigus),kui reisiabi. -toimub arvatavasti koostöö mõnede hädasolijatest lennufirmadega ja sealtkaudugi rahalüps. -pakutavad majutuskohadki on sellistes piirkondadessse,mis on vähematraktiivsed ja reeglina majutus vabalt saadaval.
-ühesõnaga,mina ei usalda seda firmat või mis ta iganes on. Aga, eks igaüks mõtleb ja teeb mida tahab. Eks ma sain nii mõnegi koha pealt targemaks selliste dublantide tegevusskeemide kohta,aga selle jätan ma siinkohal enda teada. Kõike head tripikatele.

4
0

Just, minuarust ka, las igaüks mõtleb sellistest teemadest, mida ta ise arvab, aga ma ei oska öelda, ajapikku on mulle koledamal kombel sellised teemad siin meeldima hakanud :D

Üleeile tekitan teema pealkirjaga: 12.04.2013 - 17:27 www.reisiturg.ee PALUN VASTAKE ! : http://trip.ee/content/wwwreisiturgee.html

Ja eile keegi jõudis sellele teemale ka vastata.

PS! Pole vist erilist psühholoogi haridust tarvis! :P

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased