Zigulika türki

On tekkinud nihuke mõtte, et minna 2-4 laadaga Eestist Türki(Alanya). Ja esiagses plaanis tagasi tuleks lennukiga. Autod müüks maha või vahetaks millegi vastu (VEIN).Reis oleks oktoobri kuus ja kestaks sa 2-3 nadalat. Kui on huvi asja vastu, siis ootame kampa. [email protected] või 56644483

1
23

Juba pealkiri vääriks autahvlit :P

0
0

Ideel on jumet, olen vist tulija :)

0
0

Idee on muidugi pandav ja ma ei kahtlegi et te nende Lada-de/VAZ-idega sinna jõuate. Iseasi on muidugi bürokraatia nende autode müümisel/vahetamisel millegi vastu kohalikul turul ja kas see ennast ära õigustab. Esiteks te peate vist need VAZ-id Eesti ARK-s arvelt maha kandma või mis iganes, et edasi liikuda mingite ajutiste dokumentidega läbi mitme teise riigi, et Türki kohale jõuda... Pole just mingi tolliteadur, aga jään huviga ootama reisikommentaare selle seikluse kohta, kuidas asjad kulgevad jne. Kui midagi ei edene siis paluks anda teema autorile ALMAMÜ teenetemärk.

0
0

Kuis ei. 1 auto ostetud(täna) 01 ca 2000eek. Ja muide täna ära ei koolend. Moment vist teine vaz ka olemas. Ühte autose vaja veel teist rooli krutijat

0
0

Kas on kindel, et ARK-st peab arvelt maha võtma enne müüki? Ma võin ju alati öelda, et kohapeal otsustasin müüa ja kui Eestisse tagasi jõuan, siis saab ju ka ARK-ga asju ajada.

0
0

Miskipärast on tugev kahtlus, et Türgi impordimaksud yletavad auto väärtuse kordades. Rääkimata byrokraatiast.

Põhimõtteliselt peaks asi olema umbes nii, et Türgi piiril antakse sisenemisel paber, mis kohustab sind auto 6 kuu jooksul välja viima. (Või tollilattu (mis maksab).)

0
0

Tyrgi piiril paberit ei anta vaid lyyakse tempe passi (sinu passi mitte auto!) et oled tulnud autoga. Ja toepoolest hiljemalt 6 kuu parast pead oma romu jalle Tyrgist are koristama, muidu minema ei lasta! Maha myya on suht voimatu, aga raagitakse, et tollilaos saab auto romuks kuulutada ja markuse passis annulleerida. Rohkesti infot voib leida http://www.merhabaforums.com/vehicles-cars-boats-motocycles-etc-f37/?sid=2a62b31732175df28619348b0dbd8017 Voldemar, Alanya

0
0

Seega koige lihtsam variant on soidutada oma zhgihull parast Kreekasse, naiteks Rhodose saarele, seal saab ka myya voi niisama vedelema jatta. Teadmiseks veel et Tyrgis maksab bensiin praegu 30EEKu ja hind touseb tasakesi.

0
0

Niisis Rhodasese

0
0

siis minek Zigulika Rhodasese,ainult vaja rooli krutijat. Loodan et võõrkeeled sujuvad sul paremini kirjas ja kõnes, sest emakeel on väga nutune.

0
0

Lugesin juba kevadel seda teemat ja nüüd siis oktoober kätte jõudnud. Kas reis sai/saab teoks? Päris huvitav oleks kommentaare ja muljeid lugeda. Igaljuhul mõtteis olen teiega:D

0
0

looder, huviga tahava tiada, kas käisiva zigulika türki vai Rhodasese

0
0

tõepoolest, tegu on ilmselgelt eepilise looga. kindlasti on see alles algus, mille kõrval edaspidi kahvatavad kõik langobardide, hunnide, gootide, viikiingite jne retked; nii et julgesti mehed parsadesse ja lõuna poole.

0
0

Kahjuks pean ütlema, et ei ole veel auto nina Türgi poole saand. Kuna osad minejad on põllumehed ja suvi oli nagu oli(kombainid veel põllul)on reis edasi lükatud 1 juuniks. On ka arutusel, et võiks minna märtsis.

0
0

Hoiame pöialt, et juuniks ikka siis vili salve saaks ja põllumehed ka natuke puhata ja soojale maale saaks:) Olen kannatamatute seas, kes siis muljeid ootavad:)

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased