Mida lapsed maailmas söövad?

Fotograaf Gregg Segal dokumenteerib menüüd, mida lapsed maailma erinevates paikades nädala jooksul söövad. Iroonilisel kombel toituva kõige tervislikumalt lapsed seal, kus elatustase on kõige madalam.

Kawakanih Yawalapiti, 9 aastane. Mato Grosso, Brasiilia. Kawakanih elab Yawalapiti hõimuga Amasoonases asuvas Xingu rahvuspargis.Tema menüü on lihtne: kala, maniokk, pudru, erinevad puuviljad ja pähklid. "Kui sa oled näljane, siis võta võrk ja mine jõele".

Meissa Ndiaye, 11 aastane, Dakar, Senegal.


Nur Zahra Alya Nabila Binti Mustakim, 7 aastane, Kajang, Malaisia. Armastab ema tehtud toite nagu nasi lemak, keedetud munad, kurk ja samabal kaste.


Tharkish Sri Ganesh (paremal, 10 aastane) ja Mierra Sri Varrsha, 8 aastane, Kuala Lumpuri eeslinn Bukit Jalil. Üldiselt söövad nad ema tehtud koduseid toite, kuid nädalavahetustel sisaldab menüü ka kiirtoitu nagu KFC, Pizza Hut või mõni Hiina takeaway.

Anchal Sahani, 10 aastane, Mumbai, India. Anchal elab 2,4 x 2,4 meetri suuruses konteineris Mumbai eeslinnas. Kuigi tema isa teenib päevas vähem kui 5 dollarit, on see piisav, et osta värskeid köögivilju.

Greta Möller, 7 aastane, Hamburg, Saksamaa. Tema lemmiktoit on kalapulgad kartulipudru ja apelsinikastmega.

Alexandra ja Jessica Lewis (9 ja 8), Altadena, California. Nende aias kasvavad erinevad puuviljad, neil on kanad ja nad söövad nende mune pea iga päev.

Isiah Dedrick, 16 aastane, Long Beach, California. Tema lemmiktoit on apelsinikana praetud riisiga.

Altaf Rabbal DLove Bin Roni, 6 aasane, Gombak, Malaisia. Kuna tema isa müüb tänaval satay vardaid, pole ime, et tema lemmikuks on isa tehtud kana ja veiseliha satay.

Kõik fotod Gregg Segal/The Guardian. Allikas.