Murelik ema saatis pojale enne reisi tõsise käitumisjuhendi

Šotimaalt Dunfermline’is elav Lisa Brockie hakkas tõsiselt muretsema enne poja reisi Hispaaniasse Magalufi ja kirjutas eelnevalt pojale korraliku komplekti käitumisreegleid:

  1. Ära joo ennast täis enne lennuväljale jõudmist. Kui sa oled joobes, ei lasta sind lennukisse. Meenuta Eminemi kontserti. Tegelikult ma ei usu, et sa Eminemi mäletad.
  2. Õhtul välja minnes ära võta oma passi kaasa. Viimase kuu jooksul oled sa kaotanud kolmed võtmed, kahed ajutised load, pangakaardid, raha ja rahakoti. Sind ei saa usaldada. Kui sa passi kaotad, ei lasta sind koju, mis polekski nii paha, kui sul oleks rohkem raha.
  3. Ära unusta süüa. Ära hinda toidu hindasid selle järgi, palju selle raha eest alkoholi saaks osta.
  4. Hoidu paatidel toimuvatel või lihtsalt basseinipeaolt. Meenuta, kui sa jalutasid kogemata tiiki ja pidid koju tulema riieteta ja ilma töötava telefonita
  5. Ära tätoveeri ennast. Või kui sa pead, siis tee see tagumiku peale, et juhul, kui sa järgmised 70 aastat seda kahetsema peaksid, pole see nime ilmne igapäevane meenutaja ajast, kui olid 18 aastane lollpea.
  6. Väldi kaitsmata vahekordi. Lõbus öö pole tripperit väärt. Tegelikult, hoidu üldse seksist. Sa ei tea, kus nad on olnud.
  7. Ära helista mulle, kui oled joobes, ma hakkan ainult muretsema. Isegi siis, kui lastakse meie lemmiklaulu. Ma ei vaja ka öist videokõnet segase tekstiga.
  8. Vaadake üksteise järgi ja helista probleemide korral. Ma püüan mõelda, et kes teie seltskonnast on kõige mõistlikum, kuid see on raske. Lõbutse ja jõua turvaliselt koju tagasi.

Selge see, et toodud soovitused saavutasid sotsiaalmeedias suure populaarsuse ja neid on meeldivaks märgitud kümneid tuhandeid kordi.

Allikas: Briti tabloid The Sun