Scoot alustab lende Singapurist Berliini

Singapur

Singapore Airlinesi odavlendude haru Scoot alustab 2018. aasta teises pooles lende Singapuri ja Berliini vahel. Sellest saab Scooti kolmas kauglend Ateena ja Honolulu (vahemaandumisega Osakas, alustab detsembris 2017) järel. Scoot hakkab Berliini lendama 4x nädalas, lend Singapurist Berliini kestab 13 tundi, Berliinist Singapuri 12 tundi 30 minutit.

Lennukiks on Boeing 787-8 Dreamliner, kus on 18 kohta äriklassis ja 311 kohta turistiklassis. Piletid tulevad müüki 2018. aasta I kvartalis, kuid arvestada tuleb, et soodsaim pilet lunastab ainult pääsme lennukisse. Kõik ülejäänud teenused on tasulised (loe sellest pikemalt: Uus "odavlend" Aasia ja Euroopa vahel).

Samas võivad need, kes liigset (loe: elementaarset) mugavust taga ei aja, leida sooduspakkumiste ajal märkimisväärselt soodsaid hindu. Näiteks Ateenast Singapuri on odavaim ühe suuna pilet olnud müügis 80 euroga, Ateenast Perthi 157 euroga ja Ateenast Melbourne’i 193 euroga. Kuna lennuaeg Berliini on mõnevõrra pikem, kui Ateenasse, siis ilmselt hakkavad ka soodsaimad piletid maksma veidi rohkem.