Venezuela valiti turismimessil parimaks sihtkohaks

Venetsueela

Kes vähegi Venezuelas toimuvaga kursis on, see teab, et hetkel on see Lõuna-Ameerika riik kõike muud kui turismi tulipunkt. Sellele vaatamata tunnistati Venezuela Hiinas toimunud rahvusvahelisel Guangdongi turismimessil kõikide võimalike kandidaatide seast parimaks välismaiseks sihtkohaks (Best Overseas Destination). Nojah.

Venezuela delegatsioon sai tunnustuse üle muidugi rõõmustada, kuid kui keegi siit punktid noppis, olid need Hiina suhtekorraldajad. Poliitilises ja majanduskaoses turistidevaba riigi äramärkimine ei maksa Hiinale mitte midagi, kuid upitab see-eest Venezuela valitsuse ego. Kes teab, kunas selle saab kasulikult rahaks teha. Ühtlasi saatis Hiina välja sõnumi, et mingi demokraatia või stabiilsus neid ei huvita. Kui tahavad, siis võivad tunnustada parima sihtkohana ka Afganistani või Põhja-Koread. Peaasi, et oleks mingil moel kasulik.

Allikas: Prensa Latina

Veigo, Sa ei saa varsti enam Hiina viisat niimoodi. Vist ei ole vajagi?

Ega demokraatia polegi turistide jaoks vajalik kriteerium. Oluline on turvalisus ja stabiilsus. Lisaks et oleks midagi huvitavat vaadata ja et ei oleks liiga kallis ka.

About 4m Venezuelans have fled their country since 2014, in Latin America's biggest-ever exodus. Selline tore riik.

Ainuke positiivne asjaolu antud kaardi juures on vast see, et enamik inimesi ei pea uut keelt õppima, kuna suurem osa neist riikidest on hispaaniakeelsed...