Aastavahetuseks Taisse

Tai

Hei.

Kirjutan siia, kuna oma sõbrad tuttavad kõik läbi helistatud ja küsitud. Kellel üks probleem, kellel teine probleem ja kellel pole finantsi. Naisterahvas, kes tulema pidi kahjuks reisist loobuma kuna tekkis väikene murekene , mis ei võimaldanud meiega ühineda :(

Nimelt on meil kindel plaan minna aastavahetuseks Taisse, Phuketisse (eelmine aasta käidud mõnel meist ja kogemus väga hea).

Plaan siis selline : Reis on planeeritud 29.12.2019 - 15-16.01.2020. Eelmine aasta meie pundist paar inimest käisid ja jäid väga rahule, nii et see aasta uuesti sama tripp plaanis ette võtta. Aastavahetuse pidustused olid fantastilised.

Millega peaks arvestama: lennureis orienteeruval 650-900 euri (otselend Phuketisse)(edasi tagasi)(sõltub kuidas õnnestub piletid saada). Eelmine aasta said sõbrad 664 euro eest nägu pileti. Väljalend toimub Helsinkist.

Täna just vaatasin, et lend Bankoki sellel ajal oleks lennupiltet 557 euri ja edasi-tagasi lend Phuketisse Bankokist oleks 85-100 euri, mis teeks muidugi reisi odavamaks. Aga eks see ole meil kõigil kokkuleppe küsimus.

Ööbimine: orienteeruval 20-50 euri öö (2-le inimesele) Reisikindlustus teha ei ole vajalik aga on soovituslik. Mina kindlasti teen. Plaanis ei ole meil ühe koha peal püsida. 2-3 päeva ühe koha peal ja siis edasi. Vaadata ja uurida, kohti kus käia on seal palju ning vaatamisväärsusi ja melu jagub.

Nüüd palve olekski, et kas naisterahvastest 30-40 aastane keegi oleks huvitatud meiega selle huvitava tripi ette võtma (meid 2 meest + naine).

Kui sa oled reisihimuline ja soovid uusi tutvusi, mis loodame kujunevad väga headeks siis ole kena ja kirjuta mulle. Annan sulle rohkem informatsioon ja vastan sinu küsimustele. Naisterahvas võiks elada Soomes, kuna start on Helsinki lennuväljalt ja me ise elame ka kõik Soomes.

Omalt poolt lisan, et oleme toredad, sõbralikud ja seiklushimulised kaaslased.

Kindlasti on olemas keegi selline inimene, lihtsalt loodame FB abile ja loodame, et leiame Sinu üles.
Minu leiab FB-st ELARI EERIK ja võib julgelt ühendust võtta

Huviliste kirjad on oodatud.

Ma lähen 29 dets stockist Qatar airwaysiga bangkokki ja Pttayale, 10 jaan lähen Phuketile siselennuga, 16 jaan tagasi Bangkokki ja qatariga stocki poole.... Sto-bkk edasi tagasi mingi 560 eur.