Austraaliasse tööle ja elama

Austraalia

Elu Eestis on minu jaoks igavaks muutunud ning juba pikemat aega on olnud soov maailma avastada, uusi inimesi kohata ning silmaringi avardada. Austraalia tundub selleks hea koht kus alustada.

Kuna seltsis on alati parem, siis otsin selleks reisikaaslast või kaaslasi (mida rohkem seda uhkem). Pole eelistusi soo suhtes, kuid vanus võiks siiski olla midagi sellist, et meil oleks mugav omavahel läbi saada.

Kui see tundub sulle huvipakkuv, siis kirjuta mulle ja saame tuttavaks ning vaatame kas me sobiksime reisikaalsasteks. Endast lühidalt - olen 28 aastane mees Tallinnast. Varasemalt olen Euroopas palju ringi rännanud (hääletades ja vabatahtliku tööd tehes). Hetkel töötan Tallinnas insenerina.

Kuna hetkel on koroonaga seoses reisimine ja muu asjaajamine ilmselt raskendatud, siis ei oska arvata, millal reaalselt minna võiks, aga esialgu sihiks ikkagi sügist. Samuti, kui keegi satub siia kes ei otsi reisikaalsast, aga teab mis seis on hetkel viisade taotlemise ja Austraaliasse reisimisega, siis igasugune info on teretulnud.