Austraaliasse tööle ja reisima :) 2020

Austraalia

Tere,
vinge noor, kes sa seda kuulutust loed.
Mina olen samasuguse saatusega- mul pole kedagi kellega koos minna Aussi- tahaks minna ideaalis aastaks aga noh ega me keegi tea, mis saatus toob- äkki kogu eluks.
Mina tahan minna just selleks, et maailma näha, et uusi tutvuseid leida, ennast leida ja no kõike muud...
Olen ise 20 aastane noor õpilane. Olen väga aktiivne ning seltskondlit, samuti ka vastutustundlik. Minu jaoks on oluline panna kohe sammud kirja, kuidas tegutseda kohapeal ning enne reisi. Sooviksin aga reisile minna alles kooliaasta lõpus, tahaksin ikka enne asjad korda saada Eestis- mulle ei meeldi lahtised otsad.

Minu jaoks pole oluline reisikaaslase sugu, vanus aga küll. Sooviksin et tegemist oleks pigem noore inimesega ehk 18-30 aastasega. Tal peab olema eelnev töökogemus, samuti ingliskeele oskus ning see et inimesega oleks koos lahe, saaks nalja, oleks aktiivne ning abivalmis.

Kui just sina oled see, kes tunneb samasugust soovi juba väiksest saati- minna väismaale elama ning teise kultuuriga end siduda, siis võta minuga ühendust. Saame kokku ja arutame plaani :)

Endalgi samad mõtted peas liikunud, aga reisikaaslast pole kellega oleks huvitav ringi rännata ja tööd teha..

Oleneb ka mis tööd sa töökogemuse all nimetad. Ise olen olnud laos komplekteerija ja oma erialast tööd teinud välismaal. Juhutööd mulle sobivad ja Austraalias teenib hästi. 

Võta ühendust :) 

N20

Tere! 

Olen samuti reisikaaslase otsingul Aussi, võiks ehk arutada ja kevadel minna? 

Inglise keele oskus pole probleem ja uued väljakutsed alati lahedad. 

M24