Autoga Põhja Slovakkiasse juba järgmisel nädalal

Slovakkia

Tere! Oleme kaks vinget, mitte enam esimeses nooruses, mutti, kes võtavad ette oma esimese ilma meeste ja lasteta autotripi. Plaane sai pidama hakatud juba pool aastat tagsi, aga kahjuks on selle ajaga meie vieeliikmelisest grupist järgi jäänud vaid kaks. Minemata ka ei tahaks jätta, aga kahekesi on nagu pisut ebakindel .... Oodatud on kõik rõõmsmeelsed, positiivsed, ettevõtlikud üle 45 aastased inimese, kellel on just praegu vaba aega ja tahtmist pisut seigelda.
Lühike kokkuvõte marsruudist oleks selline: alustame Tallinnast ja esimese pikema peatuse plaanime teha Ristimäel, Leedus. Seal sirutaks jalgu ja jätaks sinna maha endal kaasavõetud heade soovidega risti ning siis põrutakme edasi Trakaisse, keset Galve järve asuvat imelist kindlust vaatama. Edasi Krakow, Wielczka soolakaevandus ja siis juba Slovakkia Beshanova, kus saame termaalveebasseinides täielikult lõõgastuda, reisväsimuse minema pühkida ja oma naha nooreks muuta :) (nii nad räägivad...). Beshenovas plaanime paar-kolm päeva kohapeal olla, et mägedes matkata ning ümbrust nautida.
Kindlaid öömajasid me bookinud ei ole, sest tegelikkuses me ei tea, kui pikalt me sõita viitsime/jaksame. Plaanime seda tee peal jooksvalt teha.

Loodetavasti on me plaan reaalne ja meiega liituvad veel mõned toredad, küpses eas inimesed ;)
P.s vajalik oma auto.