Brasiiliasse poolmuidu, kiire!

Brasiilia

Oleks võimalik saada reisi Brasiiliasse Qatar Airwaysiga ja see oleks peaaegu tasuta (sain kevadise meditsiinitöötajate kampaania koodi). Selle kampaaniakoodiga saab pea tasuta reisida mitte ainult ise vaid saab ka ühe kaaslase kaasa võtta ja ka talle kehtib erihind. Reis hakkaks pihta Oslost 10-l detsembril ja tagasilend oleks Helsingisse. Ise mõtlesin 3-ks kuuks, aga saaks ka varem soovi korral tagasi tulla, kõige varem 5 nädala pärast. Kõik kokku oleks kõigest 50 EUR, lisanduks üheotsa lend 10-da hommikul Oslosse läbi Riia (ca 70 EUR) ning pilet laevaga Helsingist Tallinnasse. Mul hüppas viimasel minutil reisikaaslane alt ära. Otsin toredat ja meeldiva loomuga reisikaaslast, sugu pole oluline, vanuselt noor või keskeas. Asjaga on kiire, kõige parem kui reisikaaslane leiduks juba täna.

Loodetavasti oled reisikaaslase leidnud! :) Tsekkisin igaks juhuks mis see covidi olukord seal Brazilis on - tundub ikka hull värk, ise väga ei julgeks minna, aga on tore kui on inimesi kes võtavad riske :)

Kui arvestada milline on selle riigi rahvaarv, ning vaadata palju on lisanduvaid juhtumeid 100.000 inimese kohta, siis selgub kurb tõsiasi, et jääda Eestisse on hetkel veel mitmeid kordi ohtlikum, kui sõita Brasiiliasse.