Jaanuaris Aasiasse

Aasia

Otsin endale reisikaaslast Aasiasse nii kuuks ajaks. Soov oleks minna 2020. jaanuaris Singapuri ja Balile aga võib ka kuhugi mujale minna. Kuna mul pole sõpru, kes saaks minna nii kauaks puhkama siis loodan siit leida kedagi. Eelmine aasta läksin Taisse üksi. Nüüd mõtlen, et tore oleks leida reisikaaslast, kellega saaks koos avastada ja ringi rännata :)

Tere Elise, Lähen ise samuti üksinda Taisse Phuketisse seiklema jaanuari keskpaigas. Mul ka vahet polnud kuhu Aasiasse minna, kuid nüüd bookisin juba lennupiletid ja hotellid ära. Oleks tore olnud kui saaks hotelli jagada. Plaanin samuti kuuks ajaks jääda. Mõtlen samuti et oleks tore kellegiga koos seigelda. Võibolla meil on võimalus plaane ühildada. Tervitades, Gredi, gredi.sprenk@mail.ee

Ma hetkel veel pole pileteid soetanud, kuna paar asja lahtist. Kui kõik asjad jonksu saan, siis kindlasti Bali. Palju mõtteid ja soove, mida seal teha. Lugesin just Jesper Parve raamatut "Minu Bali". :)

Kuuks ajaks Aasiasse

Mul on pilet(id) olemas 14.01 Singapuri ja 14.02 Kuala Lumpurist

tagasi koju. Mõte on liikuda nii: Singapur-Malaisia - veidi Taid- Malaisia.

Reisikaaslast otsin, sest sõpra, kellega pidime minema koos reisima, tabas terveiserike ja ta ei saa tulla. Tema piletit pakuksin sulle. Kõik muu on kokkuleppe küsimus.

Ja kui sul endal huvi või võimalus puudub, siis ehk tead kedagi, kes teab kedagi, kes oleks huvitet? :)

Minu jaoks on reisil oluline see, mida näen ja kogen, mitte see kui uhkes hotellitoas magan. Sobin mõtteerksate inimestega, eelistan hedonistlikku elustiili....näiteks talvel magamiskotiga lõkke ääres ööbida-magada :) Kõnetraat: 5175798, kirjakast: kruuseeve2310@gmail.com Eve

Heippa, kas plaan paigas ja huvi veel olemas, on ka plaanis minna avastama maitseid ja vaatamisväärsusi.