Jaanuaris seljakotiga Lõuna-Ameerika päikese alla

Lõuna-Ameerika
Argentiina
Tšiili
Brasiilia
Peruu
Ecuador
Kolumbia
Uruguai
Paraguai

Hei!

Lendan jaanuari keskel üheotsapiletiga Buenos Airesesse. Plaan Lõuna-Ameerikas ringi liikuda nii 3-4 kuud. Sooviks võimalikult palju teha ja näha ning kindlasti veel ka teistesse riikidesse jõuda peale Argentiina. Kui keegi samal ajal Lõuna-Ameerikas viibib, siis oleks lahe natuke (või palju) koos reisida :) Olen 36n.

Tere!

Kirjutan Su Lõuna-Ameerika reisikaaslase otsingu peale.

Olen juba aastaid plaaninud sinna uuesti minna (korra olen käinud Brasiilias), aga töö ja muud kohustused pole väga võimaldanud ja ka muid kohti on olnud, mida avastada ;) Ka nüüd ei saaks ma seal olla korraga rohkem kui 2-3 nädalat. Selle ajaga jõuaks ehk paar riiki külastada. Seda on vähe, aga ei plaani jätta seda viimaseks Lõuna-Ameerika tripiks ;) Olen üldiselt ka väga aktiivne puhkaja, s.t. üritan ringi liikuda ja näha nii palju kui võimalik, samas ei tähenda see seda, et ei võiks mõnes kohas vähe pikemalt peatuda.

Võimalik, et otsid ainult naisterahvaid, siis pole ka hullu, võin vabalt ka üksi reisida ;) Olen M42, sportlik, seiklushimuline. Pisut oskan ka hispaania keelt.

Kas ise oled üksi minemas? Mõni tuttav kohapeal ka on? Kas täpsem reisiplaan on paigas?

Parimat,

Raul

Tere,

Mina oleks ka käpp ja ajaliselt sobiks nagu Raulilegi 2-3 ndl trippida. Võiks kuidagi ühilduda või kuskil grupis chattida, mis mõtted on :)

Olen naine, 38a

Hei, kas piletid on ostetud? Ma oleks ka 2-3 nädalast huvitatud!