Dresdeni kaudu Viini

Austria

Igal kevadel korraldavad Viini Sümfoonikud Shönbrunni lossi pargis tasuta kontserdi, mida ka ERR on üle kandnud. Sel aastal toimub see 25. mai õhtul. http://www.sommernachtskonzert.at/index_en.html
Plaan on selleks ajaks pisut suurema autoga Tallinnast Viini jõuda.
Ei kavatse sellist ööpäevast ühes juttis kihutamist vaid kolme päevast reisi vahepeatusega Dresdenis. Seal on nädalavahetusel suur dixilandmuusika festival, mis lõppeb pühapäeval paraadiga.
Viini jõuan 24. mai hommikul.

Pakun tasuta küüti Viini ja vajadusel magamiskohta autos 1-2-le koos reisivale huvilisele.

Tere
Sul on väga hea plaan olen seda mõtet just lähipäevadel veeratanud. Minul tekkis aga küsimus; miks just Krakovi kaudu!? minu teada ei jää ju see linn kuidagi sellele teekonnale ja teeb suure ringi sisse. Viini saab ju palju otsemat ja kiirteedpidi.
Viimati Viini külastades võtsin kesklinnas hosteli kus 2ne tuba koos hommikusöögiga maksis vaid 40 euri. kesklinna vaatamisväärsused olid jalutuskäigu kaugusel ja aoto tasuta parkimiskoht.

Tere Verso
Minu plaan ei ole seekord maksimaalse kiirusega Viini uhada. Sedagi on ette tulnud, aga seekord mul aega on. Mõtlesin mõnes kenas vanalinnas pühapäeva õhtupooliku veeta ja kannukese õlut rüübata. Krakow, Praha, ... - suurt vahet pole. Hotell ja parkimiskoht Schönbrunni piirkonnas metroo peatuse kõrval on mul bronnitud küll pisut kallima hinnaga, parkimiskoht samuti.

Tere.Mis kuupäeval minek ja millal koju jõuab?

Minek 19. või 20. mai. Viinist ei tule koju vaid lähen edasi.