Veebruari koolivaheajal Slovakkia suusatama!

Slovakkia

Reisi aeg: 23.02.2019 – 02.03.2019.
Reisi kestvus: 8 päeva (6 päeva mäel)
Reisi hind: 310.- € ( tasuda võimalik kahes osas, esimene osa reisile tulles ja teine osa hiljemalt 10.03 2019)
Kui toas on 2 täiskasvanut ja üks alla 12a laps,
siis on lapse hind 160.- eurot (kahene tuba laia voodiga, ilma lisavoodita)

KOOLIVAHEAJA SLOVAKKIA SUUSAREIS 23.VEEBRUAR-02.MÄRTS 2019.

Otsime toredaid reisikaaslasi Slovakkia (Jasna) suusareisile.
Tegemist ei ole reisibüroo poolt korraldatava reisiga, vaid mitmed väiksemad seltskonnad on oma jõud ühendanud. Oleme tellinud ise bussi, broneerinud majutuse, et saaksime nautida võimalikult mugavat reisi, kus bussis on piisavalt ruumi. Peatuste kohad ja sõidugraafiku saame ise valida. Reisikaaslaseid otsime juurde põhjusel, et osadel inimestel, kes algselt plaanisid meiega Slovakkia tulla, ei ole kahjuks võimalik erinevatel põhjustel reisiga ühineda. Majutus on meil broneeritud 30-le inimesele ja buss on broneeritud 63-kohaline. Kuna seekord on Slovakkia suusareis planeeritud veebruari koolivaheajale, on reis väga sobilik ka lastega peredele.
Veedame viis päeva Jasna mäesuusakeskuses!
Jasna suusakeskus asub Slovakkia Liptovi regioonis Madal-Tatrate rahvusparkis Demänova orus. Madal-Tatrate kõrgemad tipud ulatuvad 2000m ü.m.p – Ďumbier 2043m, Krúpova hoľa 1927 m, Chopok 2024 m, Dereše 2003 m, Poľana 1889 m. Jasna suusakeskus asub Chopoki mäe põhja ja lõuna nõlvadel. Jasnas on erineva raskusastmetega laskumisi, valdavalt võib leida punaseid ja siniseid radasid, kuid on ka mõned mustad nõlvad ja off-piste rajad. Laskumiste ääres ja tõstukite juures on nii kaasaegseid kui ka „nostalgiahõngulisi” kohvikuid ja söögikohti.
Ühel päeval külastame Lomnicat!
Tatranska Lomnica on Slovakkia kõige kõrgemal asuv suusakeskus. Tatranska Lomnica sobib pigem kogenud suusatajale, kõige ülemine laskumine on vaieldamatult Slovakkia üks järsemaid ja laiemaid suusanõlvasid ning hea ilma korral pakub tõelisele suusa- ja lauahundile vägevaid elamusi. Lomnicas on olemas ka free-ride nõlvad lumelauduritele. Alumised nõlvad on sobilikud keskmise tasemega suusatajatele.
Käime Tatralandia veepargis!
Tatralandia on kesk-Euroopa suurim veepark. Veepargis on 26 veeliumäge ja 14 basseini nii mageda kui ka mereveega ning mille temperatuur jääb isegi talvel vahemikku 26–38 °C. Selles veepargis ei saa te üksnes erinevatelt kõrgustelt alla lasta, vaid ka vaadelda sukeldudes veealust korallide maailma. Tatralandias on ka saunaala, golfisimulaator, 5D-kino, keeglisaal ning restoranid.
Enne koju tulekut külastame Besenova termaalvee basseine!
Aastaringselt avatud kuurort GINO PARADISE Bešeňová põhineb geo-soojusenergia kasutamisel ning pakub lõõgastust ja meelelahutust ilusas Chočské vrchy piirkonna ümbruses, kust avaneb suurepärane vaade Madal- ja Lääne-Tatratele.

Ööbime Liptovski Mikulase linnas (www.penzionrotunda.sk).
Reisi hind: Täiskasvanud 310.- eurot. Kui toas on 2 täiskasvanut ja üks alla 12a laps, siis on lapse hind 160.- (kahene tuba laia voodiga, ilma lisavoodita).
Hinnas sisaldub:
• Bussisõit mugavustega reisibussis (kuumad joogid, WC, kliima, DVD). Kasutame Hansa bussiliinid AS Pärnu osakonna teenust.
• Bussi transfeerid mäele ja tagasi koos kerge eine ja kuuma joogiga peale mäge.
• Transfeer Tatralandia veeparki ja tagasi, viimasel päeval peale mäge käime Besenova termaalvee basseinides.
• 5 ööd hotellis koos hommikusöökidega, toad on kahe- ja kolmekohalised
LISA INFO: Tarmo Olu, email: olutarmo@hot.ee telefon: 52 78 563

No me lähme ka samal ajal. Eks mäepeal kohtume

Tänase seisuga vähemalt 8 kohta saadaval!!!