Kreeta alates 20.10. 2019

Kreeta
Kreeka
Euroopa

Mul lennupilet ostetud, Helsingi - Hania 20.10. 2019 kell 06:05 väljumine. Oli odav ja näkkasin... Norwegianil maksis 49,90 €.

Otsustasin siis teha nii et Kreetal 20.10 - 28.10, siis praamiga Kissamos - Pireus (25 €), kuhu saabumine 28.10. hilisõhtul 28.10. Ateenast edasi 31.10. varavalguses, Sofiasse sama õhtu jooksul. Sofiast jätkub paari päivä pärast Temesvárisse, sealt jälle pisut hiljem (ööpäev või rohkem) edasi Budapestisse. Sealt otse või mingi vaheetapi kaudu Varsavisse ja tasapisi Tallinnasse, kuhu võiks tujust sõltuvalt jõuda 08-11.11.

Otsin reisikaasalt eelkõige Kreetal viibimise ajale. Eesmärgiks majutuse ja sõiduvahendi rendihinna jagamine ning ekskursioonid koos teha. Pole hullu ka muude aktiviteetide osalt ühist pinda leida, aga see sõltuks jälle rohkem isiklikude omaduste kokkusobimisest toidu, ranna, joogi jne osas. Nii et minu jaoks sobib nii inimene kes tahab ainult nädala võrra Kreetal viibida kui ka selline kes nõus terve reisi koos tegema. Sobib ja selline kes samal ajal Kreetal ja tahan ka mõneks päevaks auto või mootorratta/skuuteri rendida et saart pisut avastada.

Majutust pole veel kinni pannud, ega ka kohta kus kavatsen viibida, aga Falassarna võiks vähemalt mõne päeva jaoks olla kohvt. Majutus kus oleks korralikult ruumi, kokandusvõimalus jne, maksaks alates 150 - 200 €/nädal kahepeale, ehk alates 75-100 €/nina. Auto rent on alates umbes 25 €/ööpäev + kütus, kaherattaline pisut odavam kindlasti nii rendi kui kütuse osas.

Mulle pole vahet kas reisikaaslane mees või naine, suur või väike, noor või vana. Peamine et natuke ühiseid huvisid ja et saaks mingi aja ka koos olla. Iseeneses mulle meeldib ka üksi olla, nii et kindlasti ma ei taha ööpäevaringselt aktiivselt suhelda - juba seetõttu et mul aeg ajalt läpakaga vaja tööasju ja muud teha. Lihtsalt ei taha et oleks alko/narkosõltlane või isegi suitsetaja (viimane tossu pärast).