Küprosele tööle

Küpros

Tervist, Olen otsinud tööd Küprosel. Kuna seal hakkab hooaeg on pakkumisi palju. Ei tahaks just üksi minna, seega ehk kellegil on sammuti plaan minna Küprosele? Sammuti pakuti mulle ka tööd kuhu saaksin võtta kaasa 1 tüdruku (coffee shop). Vajalik on inglise keele oskus. Minek oleks kuskil aprilli-mai jooksul. Ise olen 18. aastane tütarlaps Tallinnast. Oleks äärmiselt meeldiv kui kirjutaksite mulle meilile - miamibeachdream@gmail.com või võtaksite ühendust skypes - mariliiiz.

Vaata, et sind keegi scammida ei ürita. Kui just hea tuttav ei ole, kes neid töid sulle pakub, siis tasuks skeptiliselt kogu asja suhtuda. Vastasel juhul leiad ennast õige pea võõral maal ja sunniviisilises abielus mõne nigeerlasega.

Olen meeletult skeptiline ning tõesti kardan meeletult, et keegi võib mind väärkohelda seal vmi. Kui plaan kindlasti enne minekut teha kindlaks, et tegu on usaldusväärse kohaga ning inimesed on ikka need kes nad väidavad end olevat. Uisa-päisa kindlasti ei torma ning usun, et seal on ka usaldusväärseid tööandjaid.

Küprosele....mul just õde tuli seal perega ära, seal pole mitte midagi teha. Saad oma palga, aga üürid ja kõik on tunduvalt kõrgemad. Kui tahd peost pihku elada, siis muidugi, kogemust kindlasti saab ja hea soe on ka, aga kindlasti leiaksid palju palju paremaid kohti kuhu minna tööle :)

Ma olen otsinud just töökohti kus pakutakse ka elukohta. Kuna olen ka kuulnud, et ala topitakse 16 inimest ühte korterisse... olen kõike uurinud ning olen nõus elama max. 1 inimesega korteris. Kuna enamus pakkumisi on hotellidest siis nad pakuvad lausa eraldi tube elamiseks. Sammuti olen saanud ka tagasisidet kohvikutest ning neil on korteris max.2 inimest. Kindlasti ei ole ma nii sinisilmne, et nüüd usuks kõike mida nad ütlevad. Olen välistanud kõik vähegi kummalised pakkujad. Kindlasti ei mõtle ma sinna rikastuma minna, pigem kogemuse pärast, kuid mingit heategevust ma kohe kindlasti ei hakka kellelegi tegema seal.

Mhmh seda küll. Aga jällle. Kui mul nad läksid Küprosele, siis lubati ka tööd ja kõik oli täiesti okei ja nii ilus . No mitte üle paisutatult ilus, vaid väga korras oli kõik ja loogiline . Kõik oli igati hea , ja kohale minnes pandi pmst luku taha ja inimkaubitsus! Aga õnneks neid aidati suhteliselt kiirelt välja ja peale ühte kuud olid nad vabad jälle. Seega ma soovitan väga väga väga vägaaaa kindlalt kõik üle uurida, kõik nimed, kohad KÕIK! Asi võib tunduda väga ehe ja turvaline, kuid siiskit ei pruugi see seda olla. Just selliste riikide puhul nagu on seda Küpros. Ja praegu kui seal majanduskriis just alanud on, siis müüdaks välismaa tüdrukuid kahe lamba eest kindlasti :)