Otsin reisikaaslast 22.07 -- 05.08.2017

Island
Šotimaa
Itaalia

Hei,

Olen sõbralik, loodus-ja kultuurihuviline ning seiklushimuline naisterahvas, kes otsib toredat ja intelligentset reisikaaslast, kellega minna nt Islandile v šotimaale. Aga võib olla ka Itaalia (lihtsalt juuli-august võib olla seal liiga palav). Reisi kuupäevad peaks ära mahtuma antud ajavahesse.
Avastasin, et Islandile on praegu soodsad piletid algusega Helsingist, seega võiks ennekõike need ära kasutada.

Igaljuhul sooviks sihtkohas rentida auto, et ringi sõita, jalgsi matkata ja sellega seoses ka kulusid ning muljeid/mõtteid jagada :)
Ööbida ma eelistan kohalike juures, et näha tegelikku eluolu.

Kui oled huviline, palun kirjuta: ook_eej@hotmail.com ja teeme ühe meeldejääva reisi :)

Need kuupäevad said imelikul kujul kirja, seega pidasin silmas reisi, mis jääks vahemikku: 22.07 - 05.08.2017

Tere Tripp!

Island?! Aga lähme, ma nii tahaks kellegagi koos minna ja lugesin su "pakkumist" ning kuna ma ise olen ka sarnase suhtumisega, siis anna teada, kas oled veel vaba minemaks Islandile või Šotimaale. Itaalia eriti ei tõmba....mul veidi teine temperament.

Anna tead, kui oled veel huvitatud, oleksin koos sinuga tulija-mulle ka poed ja rannad ei meeldi :D

Olen naine, 48 aastane , viimati eeelmisel suvel käisin yksi 2 kuud UUs-Meremaal...sellest sain veidi enesekindlust reisimiseks aga just, üksi nq ei tahaks. Kuigi seal elasin peamiselt maooride juures ja nendega ....aga omakeelne suhtlus ja tugi reisidel , jättes teisele piisavalt ka enda ruumi olemsiels, on siiski toetavam ja turvalisem.

vastust ootama jäädes
Moonika