Otsin reisikaaslast Taisse

Tai

Tere! Olen 55 aastane mees. Otsin reisikaaslast Taisse. Pole oluline kas mees või naine ja mis vanuses. Olen käinud Tais kümneid kordi talvel puhkamas. Seekord ei saa minu reisikaaslane aga tulla ja seepärast otsin endale kaaslast. Tahan olla Tais 4 nädalat veebruari keskpaigast alates. Võib ka veidi vähem olla. Enamus aega kavatsen veeta Pattayal ja enne tagasisõitu veel 4-5 päeva Bangkokis. Pattayal ei puhka ma mitte Walking streedi pärast, vaid sealt olen leidnud väga puhta ja mõistliku hinnaga hotelli otse mere kaldal ning sealt on võimalik igale maitsele väljasõite teha. Bangkokis on ööbimiseks hotell basseiniga katusel heal tänaval. Kõik on eesti mõistes väga mõistliku hinnaga. Omalt poolt aitan leida odavaid lennupileteid ja soovitusi reiks. Elan Tallinnas ja olen nõus kokku saama ja reisiplaane arutama.

Kas alati olete käinud Pattayas? Või miks just see paik? Minu meelest Tais kordi ilusamaid/mõnusamaid kohti, kuhu minna. Ise olen ka jaanuaris minemas paariks kuuks, samuti üksi..

Olen ka kordi ja kordi käinud Tais. Sama siin kuna seekord ei saa elukaaslane kaasa tulla, läheme sõpradega. Lennupiletid (27.01-17.02) on ostetud. Olles külastanud Tais palju erinevaid piirkondi siis seekord on staabiks Kamala. Proovime sealt 31.01. Jensi, Paradiisisaar.ee  juhendamisel minna Põhja-Taisse, Chiang-Mai retkele (3 ööd). Kui on huvilisi ja kaasatulejaid, olete oodatud


Ma põrutan ise ka Chiang-Mai kanti, päris üksi. Teel olles teeks peatuse Uthai Thanis ja Kamphaengis ja vb lisaks vaataks veel Chiang-Rai kandis ka ringi. Olen umbes samal ajal sealkandis, jõuan kohale tiba varem.