Lähipäevil päikese alla!

Hispaania
Kreeka
Küpros
Mallorca
Türgi

Hei, kas mõni saatusekaaslane naine, kellel pole kellegagi korraks põgeneda sooja, oleks huvitatud koos reisile minekust? Endal väga vahet pole kuhu reisida, oluline on hotelli hea tase, maitsev toit, külm vein ja ilus rand :) Puhata võiks 7-10 päeva ja minek lähipäevil.

Tere! Otsin ka  reisikaaslast. Valisin ka reisi välja. Nimelt Peloponnesose poolsaar Kreekas, hotell Koralli Beach hommiku ja õhtusöökidega hind kahele 570,ühele siis285. Minek 17.09-tagasi 24.09. Kuna on viimase hetke pakkumine, tuleks kiiresti broneerida. Olen naine50+, sooviksin ka reisikaaslaseks naisterahvast. 

Olen naine u.60 ,aga hing 50+ ,plaanin ka minna Peloponnesose saarele 17.sept.,aga mitte väiksesse Koralli Beachi ,vaid Ionian Beach Bungalows Resorti 3* ,hind  HB 326.- ,õhtuti meelelahutusprogramm hotellis.Parem hotell oleks veel Poseidon Palace 4* HB 473.-Kes tuleks ka ?marie999@hot.ee

Kas keegi ei soovi?? Olen naine 32a, otsin omavanuselist reisikaaslast, naisterahvast!

Tere ,olen naisterahvas 40+ otsin reisikaaslaseks naisterahvast , et põgeneda siit jahenevast Eestist sooja päikesekätte . Sooviksin ise kuskile lähemale kas Tűrki või Küprosele . Sobivad ka teised sihtkohad . Sooviksin puhata 4*. Oled huvitattud võta minuga ühendust kajamuur13@gmail. com

Tere!Olen 60 aastane sportlik, hea huumorimeelega  mees.Mul juba võetud reis Küprosele, kuupäevadega 1-8 nov, aga pole kahjuks reisikaaslast.Seega kui huvi pakub, võta palun ühendust!