Puhkama u 16 nov

Läheks lihtsalt puhkama, sihtkohta pole veel, aga reisikaaslast otsin :) soojale maale :) käinud mitmetes paikades, seepärast pole ka eelistusi. Nöudlik pole, aga reisikaaslane ei tohiks olla jonnakas :) puhkust PEAB nauttima :) kui aeg sobib ja otsid ka reisikaaslast, arutleme koos edasi,kuhu ja kuidas minna. Soovitavalt naine :) minek vöiks olla alates 16nov..

Tere,

Otsin kaaslast reisile ja Sarmis pole veel käinud Jonnakas ei ole 

Kirjutage Anneellermaa@hot.ee 

Tere!

Tahaks ka hirmsasti sooja. Mulle sobiks kui 23.novembriks oleks tagasi. Sihtkoha võiksime koos valida. Olen rahulik ja leplik.  maie001@hotmail.com

Mina läheksin Phuketisse. (N 60-70.a. )  Egiptuses on liiga palju käidud , kuigi ei välista seda ,et rohkem ei lähe. El Gouna oleks huvitav edaspidi.

Tere!!Oleks ka soov minna sügisel kuhugi reisile ja arutaks ikka koos läbi kuhu minna.Olen 55 aastane naine ja üksik.Ei ole ka pirtsutaja. Vaatasin siin Marokot,selline kokkamise teemaline.Vaatan veel,kes täpselt teeb aga arvan ,et vist oli ka Nikal.   

Tere!

Olen endiselt reisist huvitatud. Kuna siin on nii külm ja kõle siis on kõik pakkumised teretulnud. Võimalik reisida alates oktoobri teisest poolest.