Suusareis Slovakkiasse

Slovakkia

Ahoi reisisellid! Suurt lund meil veel ei ole, aga paljud meist kibelevad seda mägedesse juba otsima minna. Seega oleme pannud paika talveks järgnevad kuupäevad millal plaanime Slovakkiasse suusatama/laudama minna. 09-17 jaanuar 13-21 märts Kui sul samuti huvi kaasa tulla siis anna endast märku, et teaksime vaikselt ettevalmistusi teha ning huvilistega ühendust hoida!

Nagu keegi teiselt planeedilt. Tulevasi olukordi ei tea ennustada, aga hetkeseisuga teid küll seal ei oodata, pea kõik on suletud. Miks peaks lume tulek midagi muutma. Pigem võtke pessimistlik vaade asjale, et poleks asjatuid ootusi ja kulusid.

Täna kehtib Slovakiasse reisimise puhul EU kodanikule 10 päeva eneseisolatsiooni nõue, lisaks erinevad testimise nõuded.

https://korona.gov.sk/en/travelling-to-slovakia-and-covid19/

Aitähh kommenteerijatele positiivsuse ja informatsiooni eest aga kas seda on tõesti vaja???

Tulin just Hispaaniast ilma igasuguste takistusteta, seega me elame päev korraga kuid samas saame mõelda ka vaikselt homsele. Igal juhul meil on plaan ja kui keegi tunneb, et tahab ühineda siis ootaksin nende inimeste tagasisidet!

Merkel midagi rääkis, et plaan on kõik Euroopa suusakeskused kinni panna. Nii et riiki võib ju saada, a suusaliftid ei pruugi töötada.

Merkel keelaski suusatamise ära. Ja mitte ainult Saksamaal, vaid üle ELi.

Praegu tundub, et siiski vähemalt soomlased sellele ukaasile alluma ei hakka.

Tervist, hoidge mind palun asjaga kursis. hellarber@gmail.com

Kuidas siis seis selle reisiga on?